Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi

Go down 
+21
Nina
optimisticna
tvini
Helada
Blackout
prirodna sila
davor10
azra-73
Toma
F 41.5
Vita Mia
noname
nobody
Thanatos
Kate
tera
nada
Sunce
arduana
Admin
harry
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
gogatom58





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyčet ruj 16, 2010 4:56 pm

Pozdrav svima, pročitala sam knjigu o strepnji i depresiji i kako se liječi bez ljekova. preporučila je Renči, ali nemam pojma na kojem forumu. Sviđa mi se i to naročito dio o emotivnoj inteligenciji i usuglašavanju mozga sa srcem, pa sam htjela ponovo preporučiti.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptysub ruj 18, 2010 7:58 pm

Hmmm...
Hahaha sram me priznati da nemam pojma o kojoj knjizi pričaš (dosta sam ih i čitala i preporučala drugima pa se više i ne sjećam koja je koja) ali drago mi je da ti se svidjela Smile
[Vrh] Go down
gogatom58





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyned ruj 19, 2010 4:01 pm

samo se ti smij... nemam navodnike na tipkovnici, knjiga se zove OZDRAVITI
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyned ruj 26, 2010 9:28 pm

Dragi moji kako ste????Puno pozdrava od mene I love you
[Vrh] Go down
gogatom58





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypon ruj 27, 2010 11:15 am

Bok, ja sam nova , imam šizofreniju i popratne smetnje, gutam puno ljekova. Nitko mi se se od takvih ne javlja. Kaj ti piješ'
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptysri sij 26, 2011 5:39 pm

..nakon dugo vremena....pozdrav svima....
[Vrh] Go down
darijaa1





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyuto kol 20, 2013 5:30 pm

Nije me bilo odavno....Pozdravljam adminisratoricu Very Happy ,puno te volim
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypet ruj 13, 2013 12:37 pm


:* svima!
[Vrh] Go down
darijaa1





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypet lis 11, 2013 8:25 pm

Ja bih samo spavala Sad.noc i dan i dan i noc....
[Vrh] Go down
darijaa1





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptypon lis 14, 2013 6:06 am

Poz.hitno je.Ima li ko iskustva sa ovim AD Bupropion (Wellbutrin XL)?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyuto lis 22, 2013 8:04 am


darijaa1 je napisao/la:
Poz.hitno je.Ima li ko iskustva sa ovim AD Bupropion (Wellbutrin XL)?
Darija,
potraži forumašicu pod nickom Prirodna sila, mislim da je ona uzimala Wellbutrin
[Vrh] Go down
prirodna sila





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptysri lis 23, 2013 9:41 am

Darija, da, ja sam koristila Wellbutrin, ali sad sam opet loše i uopće se ne sjećam kakav je efekt on imao na mene... žao mi je...
[Vrh] Go down
darijaa1





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyčet lis 24, 2013 6:52 pm

prirodna sila je napisao/la:
Darija, da, ja sam koristila Wellbutrin, ali sad sam opet loše i uopće se ne sjećam kakav je efekt on imao na mene... žao mi je...
ma ja ti imam problem sa Seroxatom,on umanjuje,tj.meni je potpuno umanjio sex.zelju,a za Wellbutrin sam procitala d aima potpunao kontra dejstvo povezano sa sexualnim poteskocama
[Vrh] Go down
prirodna sila





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Emptyčet lis 24, 2013 8:00 pm

Iskreno, uopce se ne sićan kakav je efekt imaja na mene...
[Vrh] Go down
Sponsored content





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: ZABAVA :: Zabava i razbibriga :: BRBLJAONICA-
Forum(o)Bir: