Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
srpanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi

Go down 
+21
Nina
optimisticna
tvini
Helada
Blackout
prirodna sila
davor10
azra-73
Toma
F 41.5
Vita Mia
noname
nobody
Thanatos
Kate
tera
nada
Sunce
arduana
Admin
harry
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 7:55 am

na jedvite jade,vrijeme me ubija! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 8:13 am

A vidiš, ja ovaj put uopće ne osjećam promjenu vremena... scratch

Jel' bi se sad trebala početi brinuti? A dobro, ponekad me drži po tri dana, a ponekad uopće ne primjećujem da se vrijeme mijenja, to je kod mene tako, k'o i PMS. Nekad me ubija, a nekad ni ne osjetim.
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 8:15 am

imaš sreće,bar malo!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 8:17 am

Ah... zato ja imam ubojiti PMS lol!

(ne sad, ali kad me zgrabi, onda se pretvaram u vukodlaka)
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 8:18 am

biseru isuseek
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 8:39 am

Niti ja ne osjećam promjenu vremena(ČUDO).Ali zato naš Sinek,jadničak.Pored svega će ga i PMS dohvatiti.Pusu ti šaljem Sinek,nemoj se ljutiti samo te pokušavam oraspoložiti.
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 9:13 am

Samo mi još to treba! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
No hvala na pokušaju,uspjela si.Moram vas pozdraviti vozim kćer na dogovor operacije krajnika! cmok1
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 9:36 am

Aaaaaaa pa i ti si nam počeo puse dijeliti Wink

To ti je sigurno znak da te hvata i PMS pc1
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 10:20 am

Sinek, pusti ti njih..samo te zezaju Very Happy , umjesto da te čuvaju k'o kap vode na dlanu! Pa ti si nam jedini muškarac ovdje koji nam šalje tibisou , a da te nije strah od ciscenje2 sudje1 pegla1 bilo bi ih i više, kaj ne? lol!
Šalu na stranu, svaka ti čast, koliko se brineš i o djeci i svemu ostalom, budi ponosan na sebe i nemoj misliti o vremenu..rekla bi arduana ma ko ga hebe!
Imaš tibisou od nature1
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 3:04 pm

circle med3-bravo nature1
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon tra 27, 2009 8:16 pm

Sinek, ma znaš ti da mi tebe volimo I love you
cmok1
Da nam nisi tako drag, ne bi nam bio ni interesantan pa te ne bi ni zezale Wink
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 6:16 am

Drago mi je čuti,Eto došla i ta prokleta kiša,samo da ne potraje,lakše podnesem promjenu kiša-sunce! harmonikas
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 6:56 am

Joooj meni se danas samo spava...
Najradije bi se uvalila natrag u kinderbet i spava
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 6:59 am

Nema spavanja,otvori galeriju slika forumaša!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 7:45 am

Pozdrav ljudi, lagana kišica ništa strašno, kod nas bi rekli "cigani se žene" jer se kiša mješa sa suncem Laughing
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 7:47 am

Pozdrav nado,kako si mi? lol!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 7:55 am

Bok, vrlo dobro:)
A ti, si dopuštaš da te vrijeme deprimira Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 7:59 am

to je već standardno harmonikas navikneš se!

Dio posta je premješten na:
https://psihijatrija.forumhr.com/galerija-slika-forumasa-f28/sinovi-rata-t448.htm#1931
koji je radi zaštite privatnosti forumaša dostupan isključivo registriranim članovima foruma.
Renči
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 10:22 am

Joooooooooj, vidi, sad imamo DVA SINEKA!!! cheers

Idem odmah otvorit galeriju slika forumaša!

2 cmoka za malog sineka i 1 za velikog!
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 10:24 am

tak,tak,i trebaš to napraviti kaj ja moram sve smišljavati? harmonikas uups
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 10:27 am

https://psihijatrija.forumhr.com/galerija-slika-forumasa-f28/

Joj, buraz, pa zakaj te imam? Pa da mi pomogneš mislit dok ja drijemam za kompom Very Happy
Ajde stavi vas tamo.
Napravila sam postavke za taj dio foruma na način da neregistrirani gosti ne mogu vidjeti slike tj. samo se mi međusobno (koji smo registrirani) možemo vidjeti.
Je li to ok?
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 10:35 am

Super,to je dobro.moramo ipak zaštiti privatnost! applaudit
[Vrh] Go down
tera





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 5:16 pm

pozdrav...sada sam ok,pala kiša,manje tutnji u glavi ...nikako da pogodim vrijeme za priču na chatu...
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyuto tra 28, 2009 6:14 pm

ma samo ti ostavi poruku, a već ćemo se jednom svi skupit cheers
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 6:45 am

Tu sam,malo banana1 ali bit će OK!Imam frku doma tak da i nisam baš na netu! Eto srce me zaboljelo kad sam vidio poruku,pa da vas sve skupa pozdravim i zamolim za malo strpljenja i eto mene nazad! maniac Još me budete uvak tjerali da se maknem!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 7:14 am

Bez brige, mi te čekamo kolko god da treba Wink
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 7:33 am

isuseek ovak budete izgledale kad počnem!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 9:51 am

circle probaj:)
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 9:52 am

trljaj bure taj bure zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr harmonikas band
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 9:54 am

lol!
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 9:57 am

nisam u elementu! Evil or Very Mad Moram se malo pokrpati!
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:08 am

Ma tko to da nije u elementu?
ma da...u svih pet! Very Happy
Dobar si , ne trebaš ti nikakve krpe ni zakrpe, tvoj duh i dobrota te drže.
Imaš pozdrav od nature1
P.S. lijepa ti ona slika Sunca na dlanu....
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:11 am

Pa to je za vas,i kad nisam ,jesam! harmonikas band hugz
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:17 am

Ne daj se Floky! Podigni uši i ostani s nama party1
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:18 am

idi-vrit hugz! tibisou
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:22 am

applaudit
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:25 am

angel5 uups 3dfou al su simpa ovi malecki!
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:27 am

hladnjak1 i njam2 lol! čitamo se!


125
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 10:31 am

cheers1 noktici


maniac ovaj mi smišan za poludit
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyčet svi 07, 2009 11:37 am

Jooj ja ih isto obožavam, te lude smajliće, to me Sinek natjerao da ih nabubam ovdje, ali mi sustav ne prihvaća više od 50 smajlića, sve si razmišljam da neke bezvezne maknem i stavim neke šašave kao što je npr.

repa ili mail ili thk ili smoker5 ili pracka1 ... I oni s peglanjem i čišćenjem...
Ma skoro svi ovi animirani su mi genijalni, uvijek me uspiju nasmijati.
Upravo sam primjetila da ima nekih dupliča pa ću ih zamijeniti s nečim drugim Wink
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyned svi 17, 2009 5:17 pm

Drage moje dame i prijatelji hrabra srca !
Evo prigode da Vas sve skupa pozdravim i javim da sam živ,no tehnički u nemogučnosti družiti se sa Vama!
Nedostajete mi i više nego što možete zamisliti!
Nadam se da ću do kraja tjedna imati kompletiranu opremu.
Sve Vas voli Vaš sin rata!
125 hugz cat4
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyned svi 17, 2009 7:13 pm

Ma sve dok je u pitanju samo problematična oprema - dobro je!
Glavno da si ti OK, a mi ćemo se još malo strpiti.

Fališ nam!

hugz
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptyned svi 17, 2009 8:00 pm

125
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptypon svi 18, 2009 7:17 am

čekamo te:)SmileSmileSmile
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri svi 20, 2009 8:28 am

Joj ja sam u PMS-u.Samo molim Boga da mi sačuva hladnu glavu.Već sam se od jutros posvađala s nekim (posao),nije da nisam bila u pravu,ali ...hm....ono moje ludilo.Ne znam jesu li sve žene takve,da u PMS-u vide stvari onakvim kakve zaista jesu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri svi 20, 2009 12:19 pm

lol!

Hahaha jesu, jesu, barem ja jesam. Prije par dana sam jedva odgulila tu fazu, horror. Tolerancija mi padne na nulu a apetit skoči u nebesa, skupa s anksioznošću. Onda u dva dana iscijedim dvije litre i opet sam "normalna" angel5
Al' nije me lako trpit tih tjedan dana prije Very Happy
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri svi 20, 2009 12:38 pm

Dobro da znam..da ipak nisu samo moji pjesmuljci krivi za jaffa kekse..hahahahaha
drugi put ću neki drugi motiv stavit, a ne naranču..bananu? hm..šta kažeš, Admine?
Arduanici šaljem veeelikuu tibisou
Ja nemam baš nešto izražen PMS, osim što me malo bole četvorke.. ciao1
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri svi 20, 2009 12:42 pm

i plačljiva sam , dosta..sad sam se sitila..a kad nisan..uvik nešto cendram..previše sam razmažena. Eto. Ovo san sad pretvorila u ispovjedaonicu amen , a ne brbljaonicu.. lol!
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri svi 20, 2009 1:17 pm

Ja sam danas pojela picu,evo sad jedem EUROKREM čokoladu,moju najdražu,čim to pojedem čeka me hladna cola.
A nekad su me boljele cice kad čekam mengu i bile tvrde,VELIKE,sad više ne reaguju...
Ah što prija COCA-COLA.
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Emptysri svi 20, 2009 1:18 pm

JHGGFDDSRETZJ :x
[Vrh] Go down
Sponsored content





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi
[Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: ZABAVA :: Zabava i razbibriga :: BRBLJAONICA-
Forum(o)Bir: