Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
srpanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi

Go down 
+21
Nina
optimisticna
tvini
Helada
Blackout
prirodna sila
davor10
azra-73
Toma
F 41.5
Vita Mia
noname
nobody
Thanatos
Kate
tera
nada
Sunce
arduana
Admin
harry
25 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 9:51 am

Bok kaj je za ručak?
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 9:56 am

Pastrve operi nasoli iznutra,oguli krumpir i nareži na ploške,stavi pastrvu , pa red krumpira , pa pastrvu i tako dok ne napuniš protvanj! Zalij sa vrhnjem za kuhanje u koje umiješaš sol,vegetu češnjak , peršun(list) i malo bibera!Pokri sa alu folijom i stavi u pečnicu na 200,oko 1 sat!Dobar tek! Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 10:28 am

Mmmmmm koja dobra ideja! Počni pisat kuharicu Wink
Danas ipak nebu riba nego kiselo zelje sa žgancima (u tom se davim).

Malo pregledavam oglase za posao pa sam se javila na jedan, "Udruga Zajedno" traži menadžera suradnika (LINK), ali nisam baš neki pretjerani optimist jer su me već toliko puta odbili... Ma nema veze, neću znat ak ne probam.
A i morala sam jutros poplaćati račune za siječanj pa me odma neka depra ulovila kad sam si pogledala stanje na računu Sad
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 10:34 am

Ako imaš vremena,prvo vidi blog,a onda listaj Moj posao, od 20 jedan je tvoj!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 10:49 am

Aaaa, vidim dodao si neke zgodne sličice, super! A i post je pozitiva, bravo!

Usput, već sam prolistala i MojPosao i Posao.hr i Burzu al nisam našla niš pametnog. Tj. ima svašta ali za većinu toga nisam idealan kandidat. Šaljem tamo di mislim da bi stvarno moglo upaliti.
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 10:52 am

Samo hrabro! Reci rejči da sam ju prestigel sa postovima!hahaha bounce lol!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 10:54 am

Haha, budem ju pozdravila Razz
(ReNči, sa N Wink )
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 10:59 am

J*bi ga prst mi preskaće! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 11:09 am

Hahaha jesi probao skratit nokte? Razz
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 11:11 am

Nemam kaj izgriženi su! još se ućim tipkati ipak sam ja već u godinama pa mi neke stvari idu teže i ne treba mi zamjerati! Suspect
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 12:17 pm

Uf, da, zbilja si ti već u ozbiljnim godinama... Razz
Kaj je još gore, i ja se bližim tim godinama al si nekak nisam još spremna to priznati.

Malo sam se zaigrala sa strane, radim jednu web stranicu, a još da mi se i naplatit... puna šaka brade.
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 12:54 pm

Nadam se da će kapnuti kakva pinka!Puno sreće sa web stranicom! farao
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon oľu 02, 2009 5:17 pm

Eh... hvala. I ja se nadam. Već sam tom tipu radila jednu stranicu i platio je korektno tako da ne bi smjelo biti problema s ovom.
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet oľu 05, 2009 2:33 pm

Jeste li kupile ribu za sutra? isuseek
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet oľu 05, 2009 4:23 pm

uups budemo ujutro
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysub tra 04, 2009 7:09 am

Dobro jutro!Ljudi,veliko mi je zadovoljstvo,sretna sam što vam mogu izjaviti da je Renči riješila jednu moju veliku dvojbu i brigu.Čast mi je biti na ovom forumu,inače baš rijetko ih posijećujem.Hvala i svima vama koji dijelite savijete i riječi utjehe i podrške.Ostajte mi zdravo i nasmijano,jer unatoč oblačnom jutru ja sam baš nekako sretna
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysub tra 04, 2009 9:56 am

cat4 circle cheers1
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyned tra 05, 2009 5:23 am

029

I ti nama dijeliš savjete (HVALA!!!), ne zaboravi! Sva sreća pa nemamo svi odjednom banana day, jednom je bolje, drugom lošije pa onda krpamo jedni druge na smjenu cat4
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 12:31 pm

Šta je ovo danas ovdje? Pustinja...

Granulo sunce pa ste svi zbrisali van?

sunny
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 12:47 pm

I ja sam par puta zavirivala,nigdje žive duše.Valjda smo svi dobro.Mada ,mislim da nije fer,trebamo se družiti i kad nije sve crno.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 2:53 pm

banana1 Dobro je! Još uvijek ima živih! Smile

Meni je malo pretoplo tj. prenaglo je zatoplilo, još prošli tjedan čizme i zimske jakne, a jučer i danas kratki rukavi... affraid
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 3:32 pm

Very Happy Renči!! ciscenje2 navali ponovo!! Pa se nećeš obazirati na to kakvi su vremenski uvjeti..ili redi noktici
Pozdravlja vas još jedna živa duša..malo sam proteklih dana bila Christz
A sad sam neke stvari stavila na mjesto. Voli vas vaše nature1 , i slažem se s Arduanom, trebamo se družiti..i u dobru i u malo manje dobru..hm..nespretno sročeno..gdje je elokventni Petar? ha, cure, što mislite..pojavio se, zainteresirao širu javnost i...magla!! Možda uteg1 ??? Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 3:52 pm

Ooo super, Sunči, i ti si tu! Jesi nam dobro?
Ne sređujem još nokte, to ću malo kasnije, sad držim farbu na kosi afro
A dečki su nam se razbježali, i Petar, i Sinovi... i cijela obitelj Razz ostale su samo kćeri thumbup1
Idem još malo pronjuškat okolo, pa na ispiranje boje (srednje smeđa) pa onda na kkr i noktici kad omekšaju u vodi thumbup2
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 4:43 pm

Jesam, iako ne kao ti... Very Happy
Pa gdjee se ti to nama spremaš? U kakav lov, ha? lol!
Bit ćeš lipa s tom novom afro ..iskoristi dan!

Dečki su nas napustila, šmrc, nadam se samo na kratko...
b.t.w. koju marku boje koristiš? ja nijednu..alergija... suze1
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 5:43 pm

djevojke i mladići 125 , malo sam štrajkal,znate klinka mi navršila juće 18 , pa bilo posla.....
danas sam na med3d-velo ,a sutra poljoprivreda Evil or Very Mad ,navratim kad stignem, suze1
cat4
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 5:54 pm

E, da se bar spremam u lov... Imam dva roditeljska sutra, s početkom 15 minuta jedan iza drugog i to za JEDNO dijete Christz
Prvi je sastanak s razrednikom a drugi je na razini škole, za članove roditeljskog vijeća.
Budući da mi zakon fizike (jbg) ne dozvoljava da budem na dva mjesta u isto vrijeme, a onda bar da mi se ne vide sijede.
Koristim svaki put neku drugu nijansu, malo sam bila plava (tamnija, boja meda), pa tamnosmeđa, pa sad posvjetljujem prema lješnjak smeđoj... prije svega toga sam bila i crvena... ali meni ti boje baš ne prime jako pa ti to uglavnom budu nekakve tamnije i svjetlije nijanse smeđe (to je moja prirodna boja). Danas sam imala Palette od Schwarzkopfa (to sam zapamtila jer još nisam bacila kutiju), a inače skidam s police ono što mi se u tom momentu svidi.

A jesi ti probala kanu ili nešto slično na prirodnoj bazi?

A ti, zabušantu, bar si se najeo kolača, nadam se? Ili si temeljito počistio hladnjak1?
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 5:57 pm

nisam hladnjak1 samo cow1 , a molaće jedem sada!!!
i nisam zabušaval,bil sam vredan samo se nikaj ne vidi! censored1 lol!
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 7:29 pm

Sretan rođendan tvojoj kćeri, od srca, makar u zakašnjenju... flower1
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 7:38 pm

Hvala!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptypon tra 06, 2009 10:13 pm

I od mene isto!

NOVO!!!

ZA INSTANT BRBLJANJE IMATE S LIJEVE STRANE KVADRATIĆ ZA CHAT NAZVAN "BRBLJAONICA" - zahvalite Sinu iznad mene na ideji Wink - pa ako vam se ne da čekati nečiji odgovor ovdje, putem poruke na forumu, a radi se o nekom razgovoru koji nije od većeg značaja za sam forum - poslužite se!
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyuto tra 07, 2009 10:17 am

Pozdrav svima!


harmonikas i ja sam vesel!heheheheheheheh banana1 circle cat4
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 08, 2009 7:29 am

Samo da vas pozdravim,bila sam se zabrinula Sunce,al eto pojavila se.Novost kod mene;trudna sam!OPETŠalim se,mada bih to jako htijela ,al mužić bi još malo sačekao za treće derle.Ustvari uklještila me kičma,pa hodam ko robot.
Ljubim vas sviju!
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 08, 2009 7:36 am

A ja već naručio harmonikas band ,ajd pa da dođemo na janjca!
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 08, 2009 9:19 am

Znaš šta kad se to ako Bog da desi (dijete),vama ću se prvo pohvaliti.To mi je VELIKA želja,imati još jeno dijete,ako bi moglo bit curica,ak ne i muškić može proći,mada me ova trojica izludiše
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 08, 2009 12:10 pm

samo vi radite na tome! applaudit pa što bude samo da je zdravo i veselo! med3-bravo
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 08, 2009 4:54 pm

med3-bravo
Samo vi vrijedno radite na tome, a i dok budeš "čuvala" trudnoću imat ćeš tu i tamo izgovor Wink
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 09, 2009 7:18 am

AH NEĆE DRAGI JOŠ,KAŽE DA MALO SAČEKAMO,A JA HOĆU DIJETE DOK NISAM SKROZ PUKLA,KAKO ĆU GA BOLAN ODGAJATI KAD NE BUDEM IMALA VIŠE NI MALO ŽIVACA.NEGO ,LIJEPO SAM MU REKLA IL GA PRAVI,IL ĆU NAĆI NEKOG DRUGOG DA TO URADI.AL NE PADA ON NA TE FOREPUSIĆ
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysub tra 11, 2009 8:51 am

Sretan Uskrs svima koji Ga štujete!
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi 152owh3
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysub tra 11, 2009 9:27 am

Sine zeznuo si me,ja sam mislila prva da čestitam.
SRETAN USKRS ŽELI VAM VAŠA ARDUANA!
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysub tra 11, 2009 4:01 pm

hugz Nove nade, nova jutra, okupanija vjerom u bolje.
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 15, 2009 10:50 am

Pozdrav ljudi,nema Renci,a meni treba pomoć.Bila sam kod doktora i umijesto SOMOTOFORMNOG POREMEĆAJA sad imam dijagnozu,DEPRESIVNO ANKSIOZNI POREMEĆAJ.Dobila sam pored Starcitina još Lamictal 100 mg.Zna li ko kakav je to lijek,mene je strah to piti.
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 15, 2009 5:29 pm

Ej draga Arduana..bojim se da ti ne mogu pomoći kao što bi to Renči znala, ali eto samo da te pozdravim i kežem da se držiš i dobro, dobro promisliš prije nego počneš uzimati terapiju..šta mogu, imam takav stav, jer mi se stvarno čini da doktori prepisuju te lijekove šakom i kapom. Unaprijed se ispričavam onima koji to ne rade. Very Happy Pusu ti šaljem.
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptysri tra 15, 2009 7:29 pm

Naziv Lamictal tablete 100 mg
Djelatna tvar lamotriginum
Farmaceutski oblik tablete
Pakovanje 30 (3x10) tableta u blisteru, u kutiji
Proizvođač Glaxo Wellcome Operations, Greenford, Velika Britanija

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., Poznan, Poljska

Nositelj odobrenja GlaxoSmithKline d.o.o., Zagreb
Datum rješenja 07.12.2004.
Rok rješenja 20.08.2009.
Klasa UP/I-530-09/04-03/62
Urbroj 381-04-L/8076
Sastav 1 tableta sadržava 100 mg lamotrigina
Način i mjesto izdavanja lijeka na recept
Način propisivanja ponovljivi recept
Način oglašavanja prema stanovništvu -
ATK N03AX09
PIL download
Skini si ovdje o lijeku podatke!

[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 6:59 am

Hvala vam oboma.Bila sam odjednom toliko loše,pa sam morala otići svom doktoru nakon pet mjeseci.Fakat moja greška,terapija koju sam uzimala davno je trebala biti promijenjena ali ,ja naravno nisam imala vremena za sebe.Srećom potrefio mi je ove nove lijekove,Starcitin  povećao na 40mg i još neki Prazepam i Eglonil,pošto sam omršavila 7 kg za dva mijeseca.Htijela bih apelirati na sve koji uzimaju lijekove,da se moraju redovno javljati doktoru,jer evo šta sam ja sebi učinila.Umijesto da sam sad u fazi smanjivanja doze,puna  mi je torba lijekova.Hvala još jednom mojim dragim Suncu i Sinovima (bila sam na tvom blogu).
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 7:03 am

Skini si na download o tabletama za koje si pitala!
sretno !
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 7:25 am

Jesam već,doktor mi je pojasnio da se ne preplašim epilepsije,jer to nema veze samnom,već druga svojstva da sad ne duljim.Hvala još jednom
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 8:46 am

hugz Bit će bolje, Arduana, bit će sve bolje...Pusu ti šaljem, i puno srdačnih pozdrava.Misli na sebe, čuvaj se, mazi i pazi. nature1
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 10:07 am

Joj,ti mi uvjek natjeraš suze na oči,ne znam zašto.Valjda se osjeti iskrenost u tvojim riječima,razumijevanje...
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 11:00 am

N ee:D , ne želim tvoje suze, dosta mi je i mojih! Very Happy
Želim da se nasmiješ, da ti bude bolje, da ne osjećaš bol..
Ti si meni iznimno draga, Arduana.mislim da si jako poštena, čvrsta i moralna osoba, i znam, jednostavno znam da ćeš se iz svega izvući..Počni jesti, udebljaj se.. hladnjak1 Ne možeš biti bolje ako si svoj organizam tako iscrpila..brzo, brzo..papaj! Voli te nature1
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Emptyčet tra 16, 2009 11:43 am

Pitaš li se ti ikad zašto baš ja?To je čini mi se Renči skoro pitala.Ja znam zašto baš ja.Previše sam htijela da sve bude savršeno dobro.Ma koliko da je bilo dobro,ja sam htijela bolje.Ako je posao u pitanju davala sam cijelu sebe.U braku isto tako,ma koliko moj muž bio mister Savršeni ja sam se ipak previše davala.Dijeca,njih najviše volim,ali oni su me najviše sjebali.Stariji sa svojom bolešću dok je bio mali,mlađi,jer je jednostavno samo mlađi.Dvije godine razlike i to ja pametnica hoći dijete,hoću puno dijece.Teško je biti ono što sam ja htijela biti.savršena majka,supruga,snaha,kćerka, sestra,tetka,gospođa,poslovna žena.Ujedno sam htijela savršeno uređenu čistu kuću,kosu, nokte,obrve,liniju.Gram dole -gore.Budalaština,sad sam baš kao manekenkica.Hoću reći sama sam sebi kriva.Nisam si znala postaviti granice.Ne trpim nepravdu i borim se protiv nje,a kad me neko mrzi zbog toga,ja se mučim.Zašto me mrzi?!Ko jebe koga više?!Počela sam se pitati ko je u stvari bolestan ja ili svi ti ljudi oko mene.Jer ma koliko to štetilo meni,nikad neću moći biti kao drugi;misliti jedno,a govoriti i raditi drugo.Nikad neću moći prešutjeti kad se ne slažem s nekim ili nečim.Uvjek ću biti na strani pravde,sirotinje,jada,ISTINE.Uvjek ću u facu reći nekom idiotu kad preserava,pa makar to bio neki ubojica ili ne znam što.Moja vijera nalaže sabur/strpljenje.Ja ga nemam.Kako do đavola da imam sabur,kad me neko napada,hoće da manipuliše  samnom,iskorištava.Moja priča je duga.Iza mene burni dani.Sreća Bog mi je dao životnog saputnika koji me katkad mora usmijeriti da ne bih zaglibila.Dao mi je predivan život.To što sam ga pokvarila sa svojom bolešću,moja je krivica.Malo i geni,svi sa mamine strane su preosijetljivi na stres.Mene katkad u firmi zovu ljudina.I ja se tako osijećam.Katkad me potašaju po ramenu i kažu,uspori malo curo,odmori se.Ja sam katkad čvrsta kao stijena,ali dovoljno je da vidim kučiće pored ceste,same bez hrane i da se rastužim.Mora muž stati da im dam hrane,ne mogu ubiti pauka,spašavam reptile,sušim im krilca da polete,a uperila sam pištolj u ljudsko biće.Kakva sam ja to osoba?Muž kaže,da se zbog toga zaljubio u mene.To mi je olakotna okolnost za sve nerve koje mu uništim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi Empty

[Vrh] Go down
 
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: ZABAVA :: Zabava i razbibriga :: BRBLJAONICA-
Forum(o)Bir: