Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
srpanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi

Go down 
+21
Nina
optimisticna
tvini
Helada
Blackout
prirodna sila
davor10
azra-73
Toma
F 41.5
Vita Mia
noname
nobody
Thanatos
Kate
tera
nada
Sunce
arduana
Admin
harry
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet vel 18, 2010 4:48 pm

Samo vas pozdravljam... Very Happy
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet vel 19, 2010 1:10 pm

Smile :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_cheers :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 2660 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 850789 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 740875
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto vel 23, 2010 9:36 am

Dragi moji dobri ljudi zelim vas sve toplo pozdraviti,i saljem vam svima veliku pusu :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 787609
[Vrh] Go down
Kate

Kate



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto vel 23, 2010 11:42 pm

Ekipa, jeli netko od vas bio na ovoj stranici...i upoznao se s ovim programom. Recite mi sta mislite? Ja sam ga nabavila i ne mogu vam opisati kako sam zahvalna Bogu sto sam naišla na to, i moji s grupne su probali i svi se kunu da im je jaaaako pomoglo... Ljudi ja vec 15 dana izazivam panični i nikako ga dobiti...živa istina!!! Moram to s vama podjeliti jer svi zaslužujemo sve sto mozemo dobiti i od srca se nadam da ce i vama pomoci.

http://www.panic-away.com/index.php
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri vel 24, 2010 7:44 am

Sve je na engleskom,a ja nisam bas na ti sa njim :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_biggrin
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri vel 24, 2010 10:39 am

Zijeeeeeeev...
Dobro jutro, dobar dan, laku noć... kako god kome odgovara. Very Happy

Kate, hvala ti na linku :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 787609 Još nisam pročitala a čini se da danas ni neću jer sam toliko pospana da sve vidim duplo a još ni lijekove nisam danas popila... :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Lol
[Vrh] Go down
Kate

Kate



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri vel 24, 2010 9:48 pm

Natasa posalji mi u inbox mail adresu pa cu ti poslati knjigu prevedenu na hrv.

Admine da mi je znati zbog ceka kroner kao ti zaboravlja na ljekove, da nije neki prirodni u pitanju???lol???
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet vel 25, 2010 11:58 am

Je, je, ima i prirodnih AD-a, samo ih izgleda treba redovito uzimati :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Lol
[Vrh] Go down
Kate

Kate



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypon oľu 01, 2010 11:43 pm

Hm....cek ono..ti si na Seroxatu jel tako????
Meni on ne dopusta prirodni lijek, disfunkcija totalna...hi hi hi...
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto oľu 02, 2010 9:57 am

Dobro jutro, E kate jel ti rodila frendica?
Ja sam već 3 tijedna i kusur bez zolofta, vrtoglavice su bile do nekidan, duševne boli za sad još uviijek nemam, samo što imam problema s ljenošću, koja se povećala, ništa mi se neda muku mučim sama sa sobom da odem do tuš kabine, opća nezinteresiranost, jedini prijatelj-krevet...
pozdrav
[Vrh] Go down
harry

harry



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto oľu 02, 2010 10:24 pm

pozdrav svima.....živ jesam a to je najbitnije.......
[Vrh] Go down
azra-73

azra-73



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet oľu 04, 2010 6:42 pm

eeeeeeeeeeeee harry
[Vrh] Go down
Kate

Kate



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet oľu 04, 2010 11:54 pm

nada je napisao/la:
Dobro jutro, E kate jel ti rodila frendica?
Ja sam već 3 tijedna i kusur bez zolofta, vrtoglavice su bile do nekidan, duševne boli za sad još uviijek nemam, samo što imam problema s ljenošću, koja se povećala, ništa mi se neda muku mučim sama sa sobom da odem do tuš kabine, opća nezinteresiranost, jedini prijatelj-krevet...
pozdrav

Ej draga, je u ponediljak je rodila...sve super...Rekla sam ti da se prije 4 mjeseca vratila na Zoloft, a po potrebi normabel. Najvažnije je da je prihvatila bebu, toga se najvise bojala jer je prvi put imala postporođajnu depru..ma sve je super. i doji jer je i psih. i gin. rekao da je to jako, jako mala doza u mlijeku i da nema problema, jedino moze beba biti malo pospanija, ali novorođenčad ionako samo jede i spava...
Ljube to ti je normalno, hormoni te pucaju...mozda malo jača anksioznost pa si bezvoljna..sve je to ok. Čuvaj mi se..
pusa s kalelarge
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet oľu 05, 2010 8:40 am

Hvala lipa na odgovoru, ja imam nekog privatnika psihijatra koji uopće ne želi komentirat zoloft, već mi kaže da se dogovorim s psihijatrom,inaće je super doktor u svojoj struci al me živcira što se skroz ograđuje od toga.
Čestitam tvojoj frendici svaka čast, ja za 3 tjedna punim 3 mjeseca trudnoće i na čudu sam,ne znam šta ću onda, pošto već puna 2 mjeseca doslovce plazim po kući, mrgud sam 24 sat, bezvoljna i apsolutno me sve živcira ne znam bila počela pit bar pola zolofta a opet me strah, a šta bilo da bilo proći će:) p.s. hvala ti kate, srce si:)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet oľu 05, 2010 4:21 pm

Ej, Nado, pa gle koliko je već vremena prošlo a ti se sasvim pristojno držiš i bez Zolofta. Koji put se i mi na tabletama ponašamo kao mrgudi tako da... popričaj sa psihićem pa ako zaista nikako ne možeš funkcionirati bez lijekova, sigurno će ti dati neki savjet.
Drži se i sretno!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysub oľu 06, 2010 1:55 pm

haha krivo sam napisala gore, imam privatnog ginekologa koji ne želi komentirat zoloft, a malo san na kvasinu pošla nemojte zamirit.
A neznam vidiću prva tri miseca pa bude li ovako i dalje, ići ću kog psihića za savjet, hvala Renči, kak si ti?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri oľu 10, 2010 10:55 am

Ajme!!!

Ja zaboravila svim curama, zenama, gospodjama, gospodjicama, damama... cestitat Dan zena! :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_redface

Evo, :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 921105 za sve nase drage forumasice, sa zakasnjenjem ali od srca...
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri oľu 17, 2010 9:52 am

E ja sam ljuta danas ko ris, i moram se nekom požalit pa dragi moji malo da vas tlačim:)
Nego, radi se o mojoj ginekologici, ovoj državnoj, toliko sam neugodno šokirana najradije bi je prijavila!!!!Koje smeće od žene :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 429450 , nevjerovatno kako su ljudi sebični i bahati, koda su Bogom dani, ne boje se ničeg dok je sve super, a Bože me oprosti al stvarno ju žalim tako sljepu.

Mjenjam doktora pod hitno, odnosno ginekologa, nju...Sram me u kakvoj državi živim i kakva prava imam ko građanin nikakva.

Eto sad mi je lakše hahah, pozdrav Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri oľu 17, 2010 10:28 am

Very Happy I meni je uvijek lakše kad se istresem "na papir", pa makar me nitko ne pročitao. Zbilja pomaže.

Ne znam o čemu je riječ, ali držim fige! I jedva čekam da nam napišeš da se bebica prvi put ritnula!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet oľu 18, 2010 11:30 am

nisam pisala detalje da se opet ne iživciram, a joj ludog svita. Uglavnom bila mi je super ta ginekologica, al problem je taj šta nema ultrazvuka, nego trebam ić u drugu bolnicu pa sam išla kod privatnika sam o na ultrazvuk. E ona se namusila ko malo dite kako ja mogu kod privatnika i počela se prema meni odnositi ko prema smeću doslovce, uopće mi neda uputnice koje mi doktor traži da napravim, krv, urin itd...jučer sam se morala svađat snjom da bi mi jedva dala samo polovične uputnice, e strašno, e to je ukratko, ponižavajuće eto. pusa
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet oľu 18, 2010 6:08 pm

Bljak! Gade mi se liječnici koji se tako odnose prema pacijentima. Na kraju krajeva, od nas žive, a to što su u državnoj službi ne znači da "klijente" mogu šikanirati jer da nešto takvo naprave u privatnoj ordinaciji letjeli bi prije nego što bi se snašli. Fuj, fuj, fuj!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet oľu 19, 2010 8:01 pm

Upravo tako draga moja Renči, tako je žalosno koliko ima svijeta bolesnog, i šta ti jadni ljudi svaki dan doživljavaju, a doktori se doslovce ponašaju ko bogovi, koriste svoj dar ko ucjenu, odavno su zaboravili, ako su ipak i osjetili humanost u svojem radu, to je jako tužno i žalosno, al na žalost u takvom svijetu živimo.
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypon oľu 22, 2010 8:40 pm

Evo i mene da vas sve toplo pozdravim,ja sam Bogu hvala malo bolje,terapiju pijem mjesec dana...Ali jos uvjek me uhvati neki strah,strah da cu umreti da ce mi se desiti nesto ruzno,i kroz telo mi prolaze neki zmarci i osecam neku slabost..Ali redje je nego prije..Kako ste mi vi
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto oľu 23, 2010 6:29 pm

Svima veliki pozdrav od zdravog i nasmijane mene. :-)
[Vrh] Go down
azra-73

azra-73



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri oľu 24, 2010 2:04 pm

sunce baš si nas obasjala :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 781827
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet oľu 26, 2010 6:54 pm

Ej drustvo pa gde ste :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_biggrin Nadam se da je prolece unelo novu radost u vase zivote,pusa za sve :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 740875
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypon oľu 29, 2010 8:53 am

Pooooooooozdraaaaaaaavvvvvvvvvvvv! Nadam se da ste mi dobro i šaljem svima pusu!


:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_sunny


:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 921105 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 921105 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 921105 :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 921105
[Vrh] Go down
Kate

Kate



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet tra 09, 2010 11:03 pm

Ljudi imate svi veliki pozdrav od mene. Kate vam je malo zbunjena i smusenja, al jos živa..haha
ma sad me gnjavi manjak željeza u krvi pa sam cila nervozna, pospana, malaksala...kao da anksioznost nije dovoljna. A i često mi se javlja bol u prsim...uspanicim se pa si onda kazem to je tjeskoba i anksioznost. Al opet mi nije svejedno. Jel tko od vas osjeca bol, stezanje ili nelagodu u gornjem dijelu prsa?
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysub tra 10, 2010 12:46 pm

Ja draga Kate...Napravila sam sve moguce pretrage,i na kraju se uspostavilo da je to zbog niskog zeljeza,dobila sam sirup Legofer i sad sam ok.Meni je zeljezo bilo 3,4.....Uzasno nisko,a sada je 15.Uvedi u prehranu djigericu,ciklu,meni je dosta pomoglo
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri tra 14, 2010 9:37 am

Kate to ti je možda od vrimena, ustabili će se vidićeš, meni uvik u ovo doba godine bude lošije.
Uglavnom da se javim i pozdravim ekipu, ja sam na kraju završila u bolnici pa me nije neko vrijeme bilo, uglavnom smo ok beba i ja se dalje šlepamo hehe, a vjerujem da nam sad dolaze i bolji dani.
pusa svima!
[Vrh] Go down
Kate

Kate



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri tra 14, 2010 11:17 pm

Bok Andjela, i meni je zeljezo dosta nisko, prij 15dana sam vadila bilo je 5. Dobila sam isti sirup kao ti ali ga moj zeludac ne podnosi, pa sad šopam jetrice, ciklu, špinat itd. Ali hranom ga necu moci dignuti, pa nemam pojma sta cu..dr. mi rekla da pricekam par dana pa krenem s manjim dozama. Znači to može biti zbog zeljeza...super odma mi lakše..a i malo je i tjeskoba, mislim na mamu cest...
Nadice nek dragi uzme godišnji i dodji na kalelargu, sunce je.
Ps. frendica sta je rodila, doji sa zoloftom i sve ok. Nema nikakvog beda. Jeli ti dr. rekao da ako ti zatreba mozes uzeti normabel?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet tra 15, 2010 8:58 am

Brblj brblj brblj pozdrav!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet tra 15, 2010 10:53 am

Ja ti zasad ništa ne uzimam, a nadam se da ću u zd u petak slijedeći:) samo ovisi o nalazima mojima, ako bude sve fine eto mene:)SmileSmile:)puuuuuuuuusa
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri tra 21, 2010 8:02 pm

Ej dragi ljudi gde ste?Kako ste?Ja vec drugi mjesec uzimam terapiju i mogu vam se pohvaliti da sam dosta bolje.Samo me muci ko neko trnjenje jezika i desni dali ste mozda i vi ovako nesto osecali?Pusa i svako dobro vam zelim
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet tra 23, 2010 9:55 pm

Baš i ne... Doduše, svatko od nas drugačije reagira, pa usudila bih se reći i na čašu vode, a kamoli na ovu kemiju... ;-)
[Vrh] Go down
arduana

arduana



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysub tra 24, 2010 8:12 am

Poooooozdrav svima!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyned svi 30, 2010 4:53 pm

A ljudi moji samo da se javim, i da vas pozdravim! Ja sam nakraju završila na operaciji, ostala bez jajnika, al beba je preživila, eto sad smo 20.tjedan i jako smo sretni., I dalje uspijevam bez zoolofta uz Božju pomoč, stvarno čudo, ali uopće nemam nekih nuspojava:)SmileSmile
Evo puno vas pozdravljam i šaljem vam puse i samo vas želim podsjetit da ČUDA I DALJE POSTOJE!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypon svi 31, 2010 9:38 am

Suuuuuuuper! Cestitam i tebi i bebi i tati i... ma svima! I zelim vam sve najbolje!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto lip 01, 2010 10:54 am

Hvala Renči...također, nadam se da je manje depre što je više sunca:)
[Vrh] Go down
Nikolina Nina





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysub lip 12, 2010 1:16 pm

Pozdrav!!!
evo već nekoliko dana da sam registrirana i vidim da nitko ništa ne odgovara!zanimam me kako ide ovdje način dopisivanja...imam pitanja nekolliko pa me zanima da li mi netko može pomoći!!!!hvala!!!!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysub lip 12, 2010 9:22 pm

Bok Nina dobrodošla! Javit će ti se vjerovatno samo nije valjda još niko ovih dana doša na forum ovaj, al budu.
U međuvremenu ako ti ja mogu pomoć bit će mi zadovoljstvo, ti samo pitaj pa ću ti ja a i ostali odgovorit ako budemo znati odgovor.Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto lip 15, 2010 8:08 pm

Nina, pucaj s pitanjima, svako malo naiđe netko da te dočeka i pozdravi :-)
[Vrh] Go down
Nikolina Nina





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto lip 22, 2010 7:57 am

joj,baš san sretna da vidim neku porukicu!!!voljela bi ako ima netko sličnih problema da mi se javi!!tako sam tužna zbog nastalog.zbog istih sam i ostala bez dečka pred nekih tjedan dana!p.s. bili smo skupa 4 godine!!najviše me pogodilo kad mi je rekao da ja više nisam ona stara cura u koju se on zaljubio!tako me to tišti jer nekada vidim da nema izlaza.idem već godinu i pol na psihodramu na kraju se ustanovilo da bi meni ipak više pomogla individualna! :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_sad

Zahvaljujem Vam!!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyuto lip 22, 2010 9:01 pm

Bok draga Nina, bitno da si svjesna da si depresivna i da se boriš protiv toga! A što se tiče dečka tvog nemoj žalit, a naravno da nisi "ista" fali ti hormon sreće, na kojem radiš, glup je to uopće komentar...

Ja sam ti 10god na antidepresivima bila nisam mogla dana bez njih i evo nekim čudom u trudnoći sam ih uspila izbacit iz organizma! Šta će bit i kad će bit, i ako će bit briga me, dan za danom ti je uspjeh!Ne predaj se lošim mislima, think positive i koračaj naprijed, iza kiše uvijek dođe i sunce.A kad smo kod sunca imamo i mi naše sunce na ovom forumu, kojeg upravo zovem da dođe i da nas malo osunča:)SmileSmile
pusa nina, p.s. you are not alone:)
[Vrh] Go down
Nikolina Nina





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri lip 23, 2010 2:40 pm

Hvala puno!!!!Inače sam jako pozitivna kao osoba ali me umoriše prisilne misli...da,istina treba pozitivno misliti ali to je nekako teško kad te obuzme.
p.s.lijepo je čuti kad kažeš da si sada ispred toga svega.. :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Icon_biggrin i drago mi je zaista!!!
hvala još jednom!!
[Vrh] Go down
nada

nada



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyčet lip 24, 2010 1:34 pm

nemaš šta hvalit, drago mi je ako sam ti što odgovorila na sumnje, al što se tiče depre, ako počme prati baš ono ružne misli i sve to, ja se vraćam kemiji, jer zdravije je čvaknut tabletu da si pomogneš prebrodit "krizno"razdoblje nego to sve trpit...To je jako iscrpljujuće, i na kraju ti ponestane snage, tako da ako se organizam isprazni valja ga malo napunit gorivom dok ne dođe na svoje, naravno bilo bi super da je kontrola lječnika uključena u to:)
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 489734
[Vrh] Go down
Nikolina Nina





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptyned srp 04, 2010 4:36 pm

ljudi moj...samo vas pozdravljam!!!
[Vrh] Go down
Andjela 21

Andjela 21



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri srp 14, 2010 6:38 am

I od mene jedan veliki pozdrav svima....Kako ste mi????
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptypet srp 23, 2010 10:56 pm

Vruuuuuuceeeee nam jeeee....

:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 879132
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Emptysri ruj 08, 2010 7:03 pm

Ostavljam pozdrav ekipi!

ciao1
[Vrh] Go down
Sponsored content





:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi   :: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi - Page 10 Empty

[Vrh] Go down
 
:: BRBLJAONICA & dnevni pozdravi
[Vrh] 
Stranica 10 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: ZABAVA :: Zabava i razbibriga :: BRBLJAONICA-
Forum(o)Bir: