Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
srpanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA

Go down 
+4
nobody
anita*
lookweek71
Admin
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:45 pm

Nikad ne reci nikad, jer ljubav je slijepa.......a ja sam prošao pakao da ju pronađem i to kad sam već padao u ponor!!!!
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:47 pm

ja se bojim i molim boga da je nenadjem jer verujem da mi nikad ne donese nista dobro.uvek sam jako patila..
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:52 pm

A da počneš moliti da ju pronađeš, onakvu iskrenu i bez zadrške, tko ne voli tvoje dijete neće ni tebe.....tu su vrijednosti čovjeka.....
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:54 pm

ne znam.dugo sam sama i iskreno ne verujem jer uvek se prevarim i naj........m
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:55 pm

ali kad sam cula tvoju pricu malo se javi nada.
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:56 pm

ne nagovaram te na ništa.....samo ti govorim moje iskustvo......na kraju se "isplatilo" ....sve je na tebi.....
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:58 pm

sudbina
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 9:59 pm

ne....izbor....
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:01 pm

da izbor od ponudjenog..a na ponudu ne mozemo uticati....kao lutke u predstavi
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:05 pm

nemoj se obeshrabriti, a da nisi ni izašla iz kuće.....negdje na nas ćeka....
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:11 pm

vlada bajka .....dead can dance...jos koje dobro delo pre smrti a onda ...
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:13 pm

joj neeee taj izbor muzike
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:13 pm

joy division
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:14 pm

lookweek71 je napisao/la:
vlada bajka .....dead can dance...jos koje dobro delo pre smrti a onda ...
Trebaš sažaljenje ili prijatelje za razgovor?
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:15 pm

patetika
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:18 pm

Sažaljenje je u boci, koki i ostalim glupostima koje si " probao", a prijatelji za razgovor su tu, na FORUMU...PROČITAJ NASLOV i kad se odlučiš javi nam...
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:22 pm

ne zelim dete kojemu osim ljubavi i siromastva,nasljedih porodicnih bolesti,i ovakvog sebe pruziti...hm...nisam sreo pravu zenu mada ih je bilo dosta...ma i prava ljuba je radost trenutka...ako zbog toga vrijedi zivjeti...onda zivim za to... sreo sam mnoge ljude i sve ih shvacao kao voljene pijesme, ali samo sam pred jednim ostao nijem za cio zivot...autoportret
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:24 pm

niko ne kaze da je tvoje resenje imati dete....jako negativno vec gledas unapred kao da si to vec resio...ni ja nisam srela pravog...a imala ih ihaha..a ljudi su u prolazu ja nemam ni jednog prijatelja a izlazak mi je na fejsbuku...
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:28 pm

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Icon_biggrin blago aniti, harry-ju,mozda i sunce zasija ali mladost se ne vraca u ove krajeve.Da djeca su dar od IsusaBoga pa ih odmah pripremimo na stradanje da sto prije odu in heaven!
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:31 pm

da ajde niko vise da ne radja decu jer ce ionako umreti i propasti...i ne znam sto si se toliko uhvatio za to..ja sam samo dala 1nekom ne bitan ali moj primer iz zivota,,,nisam rekla da je u tome svrha.da radjamo decu
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:33 pm

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Sleep probao sam dosta gudre i bio H-ovisnik 6.god. ali to je samo jedno iskustvo i kao neki pad,sad se odrzavam raznim tabletama inace cesto sam bez njih u paklu
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:37 pm

duvala sam nekih 3 god a ostalo nisam smela.znala sam ako 1 probam opet cu i opet...ali sam se sredila alkoholom misleci da je bezazleno
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:39 pm

moj decko je bio par god h.ovisnik.cekala sam par god da izadje iz zatvora ali se predozirao prosle god.mislila sam da je prekinuo tamo i bice ok kad izadje
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:41 pm

dali je moguce da iskuliras neki period i ocistis se makar raznim tabletama
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:42 pm

a onda krenes da se sredjujes ..dali ides na razgovore nekom psihijatru.redovno vrlo je bitno
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:44 pm

imam prijatelje koji su se ocistili...furaju dalje...
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:48 pm

moj brat je bio u istom sr....tukli smo se i svasta sam prolazila s njim krize.haos po kuci.evo 5 god ima kako radi cist je ide psihijatru pije lekove.odlicno se drzi ali je asocijalan ne drustven.nema devojku.imao je jednu i ona je bila ista .ubio je neko..sta da ti kazem..takvo je vreme..nema ni prijatelje ...
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:52 pm

ne vidim zasto ti nebi mogao da se izboris ...oces jos da ti pricam o svom zivotu....
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:55 pm

i nakraju ...zivot je borba a ne stradanje..vec propadanje i ponovno radjanje...
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:56 pm

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Suspect tablete su samo zamijenile drogu na malo blazi nacin, jer ja sam oduvijek bio lud samo mi je trebalo sve ovo zadnjih 13.godina....prosli su i psihijatri i neurolozi bio sam i pljuvan i tucen ponizavan i klevetan,smijali su mi se,rugali,nazivali pateticnim ali ja vas sve i dalje volim cak i one neprijatelje moje koji mi zele sto skoriju smrt.ne mrzim ni naciste,niti zutace,afrikance balube,ali ne mogu a da ne umrem pored obala otoka paga u Hrv.
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 10:59 pm

i treba da ih volis.. ali zasto spominjes druge..gledas li ti sebe ili zivis zbog drugih...
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:04 pm

a ljudi su ljudi bez obzira na nacionalnost...pa upravo dokazi svima da mozes da se promenis... i to i uradi..i sta te briga ko ti zeli smrt sto se tim opterecujes..nemam vise energije..jednostavno stavis tacku na proslost...i krenes ispocetka..sta bi bi...sad dalje za bolje sutra..ako to ne mozes uraditi nego se samo preispitujes i vracas na proslost nista neces uraditi...nema svrhe pricati o tome..sta je bilo.bilo je nema vise...a sta je sad?????
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:06 pm

dali si ti slusao sta ti kazu ili si samo bio prisutan da bi rekao svoje...(psihijatri)
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:07 pm

ni jedno ni drugo vise ..sad je neko drugi u mojoj glavi ali to nisam ja Draga Anita dopisivati se s tobom je dobr jer posle imam utisak da se nekome divim na vjeri i hrabrosti i drugacijem misljenju mozda i inspiraciji za komponovanje....
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:14 pm

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Affraid AKO HOCES DA ME ISTUCES TI SAMO NAZOVI NA BROJ KOJI SAM TI OSTAVIO pa da zakazemo dan onako da se malo ispraznis od teskog zivota.a sad vreme za lekic.good night! mozda ti odgovorim na jos koju poruku pre nego vanzemaljci dodju po mene
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:27 pm

kako hoces..ti upravljas svojim zivotom,samo mi nije jasno.zasto ovde?nista nisi skapirao od onog sto si ovde procitao..pogresan forum...ja ti vise vidim nema svrhe pisati bilo sta...sretno..mozda nekad i budes ti..ako se budes smeo suociti sa sobom...meni zivot nije tezak...vec ga teskim cine takvi kao ti...
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:30 pm

nemoj mi odgovarati,jer ja tebi ovde ne postavljam nikakva pitanja nit ocekujem odgovore.nisam ni psihijatar...procitaj prvo pravila i cemu sluzi ovaj forum.pa onda potrazi pomoc...il sta vec trazis...
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:33 pm

the show must go on mislim da znas sta trazim prijatelje
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptyned stu 15, 2009 11:36 pm

mislim da se nesto ne uklapa kod tebe..pricas jedno a radis i mislis drugo..a sta drugi treba da misle .nesto trece.i ovo nije nikakav sou.vec stvaran zivot...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 12:27 am

lookweek71 je napisao/la:
the show must go on mislim da znas sta trazim prijatelje
Nebojša,
želim Ti srdačnu dobrodošlicu na forum, iako sa zakašnjenjem. No, to sada uopće nije važno. Važne su dvije stvari:

1.
Anita, koja je u kratkom vremenu ponovno procvjetala u punom sjaju i postala sušta suprotnost "staroj Aniti" koju sam upoznala prije nekih dva mjeseca. Anita, nemaš pojma koliko mi je drago čitati ovakve tvoje lijepe postove pune nekog posebnog duha koji prije nisi imala ali si ga našla i, što je još važnije, znaš da ga možeš dijeliti s drugima a da ti ga nimalo ne ponestane. Čestitam ti, od srca. F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 787609

2.
Ti, Nebojša, koji tražiš prijatelje a sam si sebi najveći neprijatelj. Kao da odbijaš tuđu ruku koju ti ljudi nesebično pružaju, ne zato što se ovaj forum tako zove nego zato što to zaista žele učiniti - pružiti nekome ruku kao što ju je netko jednom pružio i njima. Što je to toliko snažno da ti ne da prihvatiti tu ruku? Zašto toliko mrziš sebe? Zar doista smatraš da nisi vrijedan te ruke? JESI. Tu si. Postojiš. Kao i stotine i tisuće drugih. Tvoja ruka za koju te pokušavamo uhvatiti nije ništa manje vrijedna od njihove. Stoga, ispruži je još malo, odškrini nam vrata, pusti suncu da uđe i zaboravi na mrak. Možda mi, ovdje, i nismo pravi, živi prijatelji ali, vjeruj, imamo dobru volju. Imamo i želju steći novog prijatelja, Nebojšu, jer jednog dana isti taj Nebojša bi mogao pomoći nekome drugome svojim iskustvom, svojom pričom i unijeti svjetlo u nečiji tuđi mrak.
Čekamo te, Nebojša. Ime ti i samo govori - ne boj se! F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 879132
[Vrh] Go down
arduana

arduana



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 7:38 am

Renči...Svaka čast na ovim riječima,nemam komentara.samo sam sve čitala u jednom dahu i po stoti put si kažem,ova žena je promašila profesiju.
[Vrh] Go down
nobody





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 8:04 am

arduana je napisao/la:
Renči...Svaka čast na ovim riječima,nemam komentara.samo sam sve čitala u jednom dahu i po stoti put si kažem,ova žena je promašila profesiju.

Definitivno, to joj i ja velim. Osoba s toliko dobrote i potencijala, elokventnosti...
Ma, još nije kasno da se profesionalno "preobrati" i počne mlatiti dobre pare negde
fino zavaljena u toplome radeći posao koji voli Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 9:28 am

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Icon_redface hvala
Al' ne volim ja 'posao'... više volim ljude. Mislim, ovo je nešto što svi mi radimo zato što želimo a ne zato što očekujemo pare za to, je li tako?
[Vrh] Go down
nobody





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 9:34 am

Admin je napisao/la:
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Icon_redface hvala
Al' ne volim ja 'posao'... više volim ljude. Mislim, ovo je nešto što svi mi radimo zato što želimo a ne zato što očekujemo pare za to, je li tako?

Tako je Renči Very Happy No to ne znači da negdje nebi mogla pronači dobar posao i raditi s ljudima s puno gušta a opet svaki mjesec na tekućem računu pronaći i nešto love, jel´ ? Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 9:35 am

DC je napisao/la:
Admin je napisao/la:
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Icon_redface hvala
Al'
ne volim ja 'posao'... više volim ljude. Mislim, ovo je nešto što svi
mi radimo zato što želimo a ne zato što očekujemo pare za to, je li
tako?

Tako je Renči Very Happy
No to ne znači da negdje nebi mogla pronači dobar posao i raditi s
ljudima s puno gušta a opet svaki mjesec na tekućem računu pronaći i
nešto love, jel´ ? Very Happy Very Happy
Mda. Ajd' lezi i reci šta te muči F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Lol


Zadnja promjena: Admin; pon stu 16, 2009 2:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 12:13 pm

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Icon_santa hvala ti renchi, sada se vec osjecam bolje kad mi pruzas ruku prijateljstva i anita takodje, nego kako ubiti mracnu stranu bez stalnih susreta prijatelja i ljudi koji te stvarno vole i razumiju?kako otkloniti stare strahove koji stalno vrebaju u svakome od nas?Jer sta je covijek Boze te ga se opominjes? Ilove you guys.Nebojsa
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 1:09 pm

lookweek71 je napisao/la:
... kako ubiti mracnu stranu bez stalnih susreta prijatelja i ljudi koji te stvarno vole i razumiju?...
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Icon_biggrin Drago mi je da te opet vidim! Ipak, moram te zamoliti da mi pojasniš na što si točno mislio ovime gore. Naime nije mi sasvim jasno - susrećeš prijatelje i ljude koji te vole.. a s druge strane.. što? oni potiču u tebi tu mračnu stranu? ne razumijem. Pomozi mi.

A strah... strah je iskonski ljudski osjećaj, ne treba ga ubijati, treba ga naučiti razumjeti, razlikovati njegovu opravdanost od neopravdanosti, i naučiti nositi se s njim, suočavati se s njim i - naposlijetku ga i prevladati. Ne brini, i ja još uvijek učim ali se nadam da ću i od tebe moći nešto naučiti. F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 375120
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 1:41 pm

Ne renchi, strah me je jer ne susrecem vise nikoga osim kratko roditelje Ja sam u izolaciji i uz Boziju pomoc savladjivam strah od vjecnih muka u paklu zbog grijehova svojih strah od bogoostavljenosti ... strah od gubitka voljenih osoba hoce li se nesto desiti ako se pokrenem po gradu , probao sam nekoliko puta i sve losa sjecanja i drustvo od kojeg sam pobjegao preko neta. nisam upoznao nijednu curu sa kojom bih se skrasio Mozda tako Bok hoce , da samujem i da se molim i sviram Njemu
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 2:29 pm

Hmmm... maloprije sam ti poslala jedan odgovor mailom, provjeri si Inbox molim te, pa se javi, ja moram nesto u medjuvremenu obaviti. Tipkamo se malo kasnije.
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Emptypon stu 16, 2009 4:29 pm

pa nije strasno strah je normalno osecanje kao i radost...treba ga prihvatiti i analizirati...ja sam svoju izolaciju i strahove prihvatila kao period prociscenja i samokaznjavanja zbog sveg loseg sto sam radila...negde na forumu sam procitala,netreba se bojati straha vec mu se prepustiti..kao i zivotu...i sreci i tugi...nemoze ni on vecno trajati..
[Vrh] Go down
Sponsored content





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» F38 Drugi poremećaji raspoloženja
» F10 Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom alkohola - akutno trovanje
» F13 Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom hipnotika ili sedativa
» F18 Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom isparljivih otapala
» F66 Psihološki poremećaji i poremećaji ponašanja povezani sa spolnim razvojem i orijentacijom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: UPOMOĆ! ŠTO MI JE?! :: F30-F39 Poremećaji raspoloženja-
Forum(o)Bir: