Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
listopad 2024
ponutosričetpetsubned
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA

Go down 
+4
nobody
anita*
lookweek71
Admin
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 4:46 pm

Jel to ona anita od sinoć??? F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Lol
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 4:50 pm

bojimo se onoga sto ne razumijemo i to je dark side of the brain i onoga sto mozemo tek saznati molim vas svako ima svoju tamnu stranu samo se ili bori da je potisne ili da je osvijetli. cime? istrazivanje je pokazalo da mi koristimo samo mali procent naseg fizickog uma sta je ostalo svemir istrazuj ako se ne bojis pa podijeli sa prijateljima ili budi tup i glup samo jos jedna ovcica u bezlicnoj masi
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 4:54 pm

hey, renchi jel si ti poslala anitinu poruku ?
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 4:59 pm

lookweek71, nisam do sada previše odgovarao na tvoje postove, ali sad je došlo vrijeme da ti "očitam" bukvicu F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Icon_smile ......Vidim da si načitan i potkovan sa znanjem, štoviše proživio si i dio života sa one strane razuma, pa bih ti savjetovao da se prisjetiš mladosti , ali lijepe mladosti kad si i ti i svi oko tebe bili sretni, i nastaviš živjeti u to doba (iako podosta godina stariji) i prestaneš od sebe raditi darkmana, jer ti ni jedno živo biće neće moći pomoći.....Kažeš da nemaš prijatelja, iskreno, čitajući ono što si napisao i sretan si da ih nemaš jer danas ne bi bio ovdije, već bi negdje čekao na šut.....Stoga iskoristi drugu šansu, i ne ponavljaj greške....Sretno prijatelju i kad će ti trebati podrška uvijek je netko na forumu....
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:16 pm

ali harry ja se osjecam tako starim .ne znam sto sa ljubavi koja je u meni i nisam tolko mracan ustvari jako slabo mene poznajesh Zelio bih da se upoznamo rodom sam iz zadra gdje je moja mladost pocela a zavrsila je u ovom velikom gradu u rakovici i to brodolomno nekom se vracaju lijepa vremena nekom ne . sto ce biti biti ce.Ja sam u dusi melankolik i tu ne mogu nista zelim ti svako dobro Nego kako je anita
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:18 pm

to sam i htela reci(deca zato to pominjem)i opet se vracam na to.jeste stvarno je nacitan.ne znamo sta je sve prosao u zivotu ali mentalno deluje mi kao deckic od 20 god a ima 38...ali samo jedno zelim reci sto sam ja shvatila u zivotu.dok si dete radujes se sitnicama,malo znas,sve ti je lepo prepun si energije,lezes i budis se sa istim zarom da ti nesto ne promakne..sretan si ako ti neko da kockicu cokolade i ne razmisljas sta ce biti ako bude,ako se desi,ko si sta si gde si..a onda jednog dana.pocnes razmisljati dublje i eto problema...nema sjaja i energije...izmisljas duhovne svetove i dubioze(dokona dusa djavolje igraliste)umisljas sve i svasta.a ustvari slabije delas u realnosti...upadnes u nesto i pitas se ko si,gde si sta si...nema vise srece i uzivanja u sitnicama(obuzetosti sobom i svojim sebiclukom)umislis da svet ne valja i da su svi okrutni,jer su ti pricali bajke kao detetu a ti mislio zivot je bajka...kad ono...show mast go one...i zato harry kazes,zaustavi mozak..delaj...kreci se radi..raduj jutru i cokoladicama kao dete...osmisli svaki dan malecke zadatke kao dete i potrudi se da ih odrzis..koliko je u tvojoj mogucnosti..najduzi je 1 korak
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:33 pm

nebojsha ima 5 dvd-ijeva i tape-ova svoje muzike i songova koje nijedna radio stanica u beogradu ne pusta. svashta sam pokusavao, prijateljima se veoma dopadalo ali banda stoji iza sveg tog medijumskog prezentiranja tako sam otisao da tezgarim pop rock pa na kraju i narodnjake i bilo je love i za mene i za acu lukasa i grbu i zeljka sasica i razne popularne folk "zvezde" Fuck them. pocevshi gubiti svoj stil i inspiraciju pocele su godine sex&drugs&rock and roll. ali i to je davno bilo. sad ne znam zasto ne ukljucujem klavijature i sto ne mogu nista da iskomponujem gde ode moj talenat i zasto
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:33 pm

lookweek je melankolik..zasto stalno navodis alibije za svoje raspolozenje i forsiras ga....probaj da ponavljas...svaki dan 20 puta..ja sam sretan ja sam dobar ja imam volje ja sam pozitivac.ja se ne bojim ..nemoj da te zale..nemoj da se sazaljevas...ne pisi pesme ne filozofiraj.sve je u glavi.pocni da budes povrsan..gledaj smesne proste filmove.setaj po liscu..lupaj gluposti,manje razmisljaj.niko ti se vise nece smejati.budi prost zabavan, pricljiv...sa nekim jednostavnim temama i razonodama...ljudi to vole..svi beze od dubioza..jer su shvatili zivotnu tajnu(a to je,da je nema)pare.rad.red.disciplina..zabava...opusteno...(pricam svoje iskustvo,da ne poverujes kako su ljudi povrsni,po ceo dan im se smejem u sebi i zabavlja me njihova glupost,zbog koje sam nekad patila)ali cinjenica je da sam ja za sve njih neshvacena.ne mogu me dokuciti.ponekad me gledaju kao cudaka..
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:36 pm

Draga anita ti mnogo brzo pises mora da si veoma jednostavna osoba ili samo to zelis da budes/
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:36 pm

jesi probao da se usmeris na nesto drugo(posao profesija)mozda se nadjes u tome a usput ti se mozda vrati inspiracija..zasto tapkati u mestu..
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:38 pm

kad se koncentrises samo na cinjenice mnogo brzo ide(sve u zivotu).ne gubis vreme na drugo..
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:40 pm

red rad i disciplina hm.. mozda imamo u srbiji previse workoholika
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:42 pm

da ih ima..bilo bi lakse i njima i nama..samo jedno znam sto vise radis fizicki manje zamaras mozak..
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:42 pm

nego harry kako si ti?
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:51 pm

ja sam umjetnik i moj rad trazi inspiraciju u prirodi Bozijim ljepotama i chudima, misterijama ljudskim patnjama, stradanjima, pomalo i imaginacijama i fantasijama a i u postojanju epifaniji cosmos ljubavi......
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 5:56 pm

da naravno i opijati idu uz to..nista mi nemoras pricati o sebi.dovoljno mi je bilo da kazes da volis slusati pink floyd...o.k.ti si sve odlucio o svom nacinu zivota..kada budes morao da napises pesmu o smrti,oces li morati umreti?da dokazes svoju strast za zivotnim pozivom...svaka cast...
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:07 pm

[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:10 pm

zavrsio sam i ekonomski faks ali nemogu da budem cinovni k iz predgradja pokusao sam zahvljuci jedoj curi koja sa mnom zatrudni ali sam brzo pobegao u tivat na svirju gde je brza lova ne nemogu ja to
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:13 pm

Hvala anita na pitanju, ja kao i prvog dana kad se otvorio forum....sa oscilacijama s lošega na gore, ali ne žalim se.... F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 920142 F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 2660
@ lookweek
može li koji stih o Zadru, koji ti očito ne dostaje?
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:15 pm



Zadnja promjena: harry; pon stu 16, 2009 6:16 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:15 pm

harry a zasto tako?s loseg na gore F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Icon_pale
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:16 pm

ja neumem tako pustiti spot
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:19 pm

veceras je nasa festa veceras se vino pije nek se igra nek se pije jel ko ne pije taj iz Zadra nije. hey, sreo sam se sa dzonijem stulicem u zadru i razgovor mi je dosta uticao na mene mada mi nedavno rece jedan pravoslavni vjernik da je on opsjednut demonima ali onaj stih daleko si ti od istine prijatelju moj i pjesma kao i jucer to je pravo.....
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:20 pm

Nije bitno, eto ja malo pomogao...inaće anita ne volim prićati svoju priću o bolesti jer nas ima odasvuda.....eto kratko imam F43.1, i F 62.0, a ti pogledaj u šifrovnik, no to nije razlog da ne pomažem kad mogu i kome mogu, jer danas trpe obitelji.....
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:21 pm

koji spot
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:24 pm

jadna magi na kraju je ostala sama i na zaru crkvenih svijeca kuhala dop
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:26 pm

Slika kako se završava....pa mi možemoi bolje, zar ne!?
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:31 pm

ja obozavam ovu pesmu jos od 90te https://www.youtube.com/watch?v=GZThetyXss4
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:31 pm

mislim da je sve to drogiranje pokusaj da opet budes dijete nisam siguran moze i prirodnim putem se doci do slicnih stanja ako imas snage i malo srece
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:33 pm

slusaj tu gitaru..razbija...
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:34 pm

Jel to ova???

[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:36 pm

more..more... i prva ljubav
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:36 pm

lookweek71 je napisao/la:
mislim da je sve to drogiranje pokusaj da opet budes dijete nisam siguran moze i prirodnim putem se doci do slicnih stanja ako imas snage i malo srece
Moj prvi susjed je regani narkoman, i vjeruj mi da to nema veze sa željom....sve je igra trenutka i okoline, nesretni splet okolnosti, malo razočaranja i eto ga.....već je kasno, iako i tada ima lijeka, samo treba volje i želje, i podrška....
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:39 pm

e stvarno je super druziti se F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Icon_wink ...s vama ako nista drugo...svima veliki pozdrav.drzmo se do sutra...noc je pred nama...cuvajmo se i laki snovi..kako kome a nadam se( svima)..moram ici...
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:39 pm

protice li koja rijeka kroz krizevce? oh by the way ja sam muskarac
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:42 pm

ispada se vrlo lako no se zato tesko uspinje...nije vazno odakle sam sve dok znades kuda putujem
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:43 pm

O da Glogovnica, mali potok Vrtlin.....nije baš u rimi.... F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 920142 F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 2660
@ anita
Uživaj u blagodatima noći....
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:44 pm

laku noc Anita kao i tvom dijetetu
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:44 pm

hvala hvala od srca
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:48 pm

A da vas dvoje odete na kavu??? Meni je malo daleko F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 859932
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: F34 stalni poremecaji raspolozenja   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 6:59 pm

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 65170 da li se u Zagrebu moze kupiti Subutex u privatnoj apoteci bez recepta
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 7:01 pm

hey, mozda se javi renci
[Vrh] Go down
Vita Mia

Vita Mia



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 9:17 pm

Ja sam u izolaciji i uz Boziju pomoc savladjivam strah od vjecnih muka
u paklu zbog grijehova svojih strah od bogoostavljenosti ... strah od
gubitka voljenih osoba hoce li se nesto desiti ako se pokrenem po gradu
, probao sam nekoliko puta i sve losa sjecanja i drustvo od kojeg sam
pobjegao preko neta. nisam upoznao nijednu curu sa kojom bih se skrasio
Mozda tako Bok hoce , da samujem i da se molim i sviram Njemu

Hej dečko!

Ovo je samo jedan dio tvoj posta u kojem spominješ Boga. A spominješ ga u svakom. Kako to da onda imaš tolike strahove, kako to da ne nalaziš utjehu i nisi niti malo optimističan? Ako misliš da imaš grijeha koji te muče, znaš koje je rješenje = pomirenje s Bogom, ispovjed, i to životna! A onda pričest (pretpostavljam da si kršćanin).
Bog te nikada neće ostaviti, u tome i je stvar: "...i kad bi majka svoje čedo ostavila, Ja te ostaviti neću (citati iz Novog Zavjeta)".

Drago mi je da si nam se priključio. I ja volim Zadar Smile
[Vrh] Go down
lookweek71





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 10:28 pm

prijatelju,dosta godina sam obilazio i ostajao po nasim svetinjama i moshtima ispovijedao se ,priceshcivao molio isao oko 10 god. redovno na crkvene sluzbe, dobijao blagoslove od preminulog Patrijarha i raznih Vladika Otaca Nista ne ide ka nekom zivotnom uspjehu, dobitku ni u ljubavi Neka visha sila neda... samo sam donedavno prestao sa crkvom iako se jos pomalo molim. Isus zeli da samujem ispitujem sebe dosadasnji zivot i da odlucim umrijeti gresnim gradskim obitavanjem ili otici u manastir ...zamonashiti se.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 11:43 pm

lookweek71 je napisao/la:
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 65170 da li se u Zagrebu moze kupiti Subutex u privatnoj apoteci bez recepta

Bojim se da ne, ipak se radi o specifičnom lijeku, ne o aspirinu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptypon stu 16, 2009 11:46 pm

lookweek71 je napisao/la:
hey, renchi jel si ti poslala anitinu poruku ?
Ha? Koju poruku? Nisam ti slala ništa u njezino ime (niti to mogu). Ne znam o čemu se radi.

P.S. - Javim ti se sutra, kad pročitam sve ovo što ste pisali danas, sad više ne stignem, moram još nešto obaviti za prijateljicu pa u krevet. Drži se!
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyuto stu 17, 2009 8:58 am

lookweek71 je napisao/la:
ili otici u manastir ...zamonashiti se.
Pa ni to nije loša ideja, služiti Bogu i pomagati ljudima.....možda je hiroviti ispad, ali zanimljivo razmišljanje .....
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyuto stu 17, 2009 12:36 pm

harry pravicu se da nisam cula...(A da vas dvoje odete na kavu??? Meni je malo daleko)))) F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 859932
[Vrh] Go down
anita*





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyuto stu 17, 2009 2:55 pm

cudno je to..ja zaista ne verujem u boga(totalni ateist)ali sve sto sam radila u zivotu mi se vratilo po zasluzi..sta je onda to??kukala sam nad svojom sudbinom i zalila se stalno...i lagala samu sebe ne zeleci da priznam sebi kad god sam bila losa(opravdavala sam svoje postupke...kad ono stanem ispred ogledala i shvatim..boze pa kad me tako kaznjavas,cekaj onda da priznam pred sobom i pred bogom sta sam sve to zgresila(nije sve za dzabe)ispostavilo se da sam imala podebeo dosije...priznajem..a ko prizna pola mu se prasta..
[Vrh] Go down
harry

harry



F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Emptyuto stu 17, 2009 9:39 pm

anita* je napisao/la:
harry pravicu se da nisam cula...
Zašto? pa nisam mislio ništa loše....... F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 429450 F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 920142 F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 2660
[Vrh] Go down
Sponsored content





F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» F38 Drugi poremećaji raspoloženja
» F10 Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom alkohola - akutno trovanje
» F66 Psihološki poremećaji i poremećaji ponašanja povezani sa spolnim razvojem i orijentacijom
» F13 Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom hipnotika ili sedativa
» F18 Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja uzrokovani upotrebom isparljivih otapala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: UPOMOĆ! ŠTO MI JE?! :: F30-F39 Poremećaji raspoloženja-
Forum(o)Bir: