Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava

Go down 
+5
Tommy
Sunce
nobody
Admin
Renči
9 posters
Autor/icaPoruka
Renči

Renči



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri vel 18, 2009 1:01 pm

Aktivnost

Za svaki od navedenih pojmova napišite rečenicu koja opisuje iskustvo koje ste imali a koje je povezano s određenim pojmom…

Vlak:
Led:
Kuća:
Sastanak:
Stroj:
Cesta:
Kiša:
Tunel:

Za svako navedeno iskustvo procijenite je li bilo ugodno ili neugodno

Nakon što ste procijenili sva iskustva zbrojite ukupan broj ugodnih i neugodnih iskustava

Kako se danas osjećate?
– Sretno? Tužno? Pomalo depresivno?
– Broj ugodnih naprema neugodnim iskustvima možemo povezati s vašim današnjim raspoloženjem

Kada smo depresivni, sjećamo se više neugodnih od ugodnih iskustava.
Kada smo dobrro raspoloženi, sjećamo se više ugodnih iskustava.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 4:36 pm

Vlak:
Prvo što mi pada na pamet jest samostalno putovanje vlakom iz Beča u Zg 2005. koje je trajalo užasno dugo (6 ili 8 sati, više se ne sjećam) a kojeg sam se prethodno užasavala jer sam očekivala bezbroj napada panike a sve je prošlo genijalno.
- ugodno

Led:
Kockica leda postavljena na dlan moje kćeri kad ju je ubola osa.
- neugodno

Kuća:
Bakina kuća na proplanku, izgrađena prije par godina nakon što je ostala bez stare kuće u požaru, smještena točno na mjestu na kojem sam željela još od malih nogu.
- ugodno

Sastanak:
- Proslava rođendana jednog mog bivšeg direktora (ručak s menadžmentom). Zatražio je da mu, kao tajnica, sjednem s desne strane za stolom, dok je svoju "desnu ruku", zločestu direktoricu smjestio s lijeve a ova je pi*dila.
- hehehe opako ugodno

Stroj:
Veliki strojevi u peći za pečenje cigle prilikom razgledavanja jednog pogona.
- neugodno (bilo je jako vruće) i ugodno (odlična zabava)

Cesta:
Autocesta. Ne možeš nigdje skrenuti, samo voziš dok se ne ukočiš.
- neugodno

Kiša:
Vožnja po klizavoj autocesti, pljusak od kojeg ništa ne vidiš pa moraš stati. Ne možeš izaći iz vozila (užas).
- neugodno

Tunel:
Ajme, užasavam se tunela. Tuneli na autocesti Zagreb - Rijeka. Unutra su zagušljivi i mračni, osjećaj klaustrofobičan. Svako malo se smjenjuju periodi blještavog sunčevog svjetla i mraka tunela pa se oči teško privikavaju što mi uzrokuje napetost.
- neugodno


OK, 4 ugodna i 5 neugodnih. Danas sam negdje u sredini.
[Vrh] Go down
nobody





Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 5:36 pm

Vlak:
- u snijegu – idilični dječji film
- kad se neko na"vlači", pogotovo na filmu devet i sitno tjedana
- ugodno

Led:
- obožavam zimu, planinarenje, snijeg i led, a imam i lijepa sijećanja na zimska
školska ferja kod bake na selu
- ugodno

Kuća:
- ako je ugodno sređena – OK, ako je stara i
neugledna ko i puno kuća po našim krajevima – palac dole
- Li-la, ma... ugodno

Sastanak: najčešće je nadrkavanje, palac dole. Ili, ako si na "dejtu" sa djevojkom pa ispadne "navlakuša"...
- NE-ugodno

Stroj:
bager - fasciniran sam njime
- ugodno

Cesta:
- dosta sam ih prošao, predivna mi je ona nakon Vrlike, kad se počneš voziti uz Peručko jezero prema Sinju...
- cesta kad u Cisti Provo produžiš ravno i voziš se sve dok
odjednom ne izbiješ na dio s koga puca pogled na predivnu plodnu dolinu ispred
Imotskog a u daljini lijevo zagledaš dvi ogromne „rupe“ – Modro i Crveno
jezero (iz Modrog jezera sam pio vodu, a u Crveno uspio baciti kamen s ceste - a-ha! Faca, ne? Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin )
- nakon 3,4 totalke...
E, da: i onda cesta kad se iz Gornjih Brela spizdiš doli prema Makarskoj rivijeri,
eeee…
- ugodno


Kiša: ljetna uz jaku grmljavinu– može.
Dosadna kiša koja pada danima – ne može.
- neutralno

Tunel: kad smo se
prijatelj i ja u kasnije sate vračali autocestom iz
Banja Luke a on ni u jednom tunelu nije spušta brzinu ispod dvista – ima san
osjećaj da u tom momentu prolazim kroz neki vremenski stroj!!
- brrr. Enivej, tunel ko tunel - ugodno.


Teta Ajrin, oču sad nakon šta mi pregledate test dobiti kakve bonbone ili žvaku, oču??
Fala!! Fala!!!
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_cheers Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_cheers
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 7:26 pm

Vlak:
-putovanja, spakirani sokići(dvojni C), bezbrižno djetinjstvo, zapisivanje stanica u tekicu, zvirkanje kroz prozor, uzbuđenje pred dolazak u Zg...ma sam zvuk vlaka iz daljine mene odvede na neka ljepša mjesta...
-neopisivo ugodno Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin

Led:
-kockice leda na mom licu kao uspomena na nešto lipo, divlje, zabranjeno...
-kad je vruće, a stavim puno leda u čaj od naranče..mmmmmmm...
-ugodno

Kuća:
-simbol topline, sigurnosti, volim sve kuće na ovom svijetu Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin
-ugodno


Zadnja promjena: Sunce; uto lis 06, 2009 7:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 7:34 pm

Sastanak:
ne volim sastanke, podsjećaju me na nešto što nije spontano, nešto na čemu se "mora" biti
-neugodno

Stroj:
rad, znoj, stvaranje, poštenje
-ugodno

Cesta:
sloboda, nepoznato, uzbudljivo, savladivo
-zrazito ugodno

Kiša:
šetanje po kiši, mokra od kiše, sretna zbog kiše
-izrazito ugodno

[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 7:37 pm

Tunel:
jedan od mojih ciljeva, ne bojati ga se više...
za sada izrazito neugodno, simbol straha, nemoći...

Ja bih za nagradu lizu, može?
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol
[Vrh] Go down
nobody





Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 8:29 pm

Sunce je napisao/la:


Led:
-kockice leda na mom licu kao uspomena na nešto lipo, divlje, zabranjeno...
-ugodno

Sunce?!? Pa zar i ti!!??? Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol

A dalje? ;-)
[Vrh] Go down
Tommy

Tommy



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyuto lis 06, 2009 8:35 pm

Pa da se izjasnim i ja :

Vlak:

- Lud sam za njima i lokomotivama, obožavam putovanja
- Ugodno

Led:
- Ne volim, led i zimu...ali hladnu pivu ljeti jooooj... Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_smile
- Ugodno

Kuća:
- Svuda pođi, svojoj kući dođi...
- Svugdje je lijepo ali kod kuće najljepše...
- Ugodno

Sastanak:
- Sastanak sa dragim ljudima...
- Ugodno

Stroj:
- Strojevi u globalu svi...Lud sam za mašinerijom... Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_smile
- Ugodno

Cesta:
- Mislim da ja naša najvažnija cesta ona životna...Lijepe trenutke pamtiti, loše zaboravljati, i paziti da na toj cesti ne budeš "malen ispod zvijezda"...
- Ugodno


Kiša:
- Rana jesen, kiša...soba, krevet, spavanje...joooj
- Ugodno

Tunel:
- Svi mi smo zapravo u tunelu, netko to svjetlo na kraju tunela slabo vidi, netko bolje...Ali cilj nam je svima isti...Teško, ali...Isplati se...
- Ugodno

Život je pun svakavih iskustava, ali ja se trudim pamtiti samo one lijepe, a na loše se samo nasmijem...Bilo je svakavih iskustava, iskustava koje su me skoro koštale života, gdje su mi se noge odsjekle od srama, straha...Ali ti mi trenuci služe kao pouka za dalje...A oni lijepi, kao lijepa uspomena...
[Vrh] Go down
arduana

arduana



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 11:58 am

vlak-pjesma i kad se voz pretvara u vlak....A da moje prvo putovanje,imala sam možda sedam godina.
Osjećanje-čudno,ne mogu reći ugodno

led-strah,nikad nisam imala neku nesreću povezanu s ledom,ali ga se bojim
neugodno,u stvari jesam,jednom.Okrenula sam se autom jer sam naglo prikočila i okrenulo me u suprotnom smjeru.Ha možda zbog toga taj osjećaj

kuća-mir,spokoj,miris,slatko,slano,toplo,toplo oko srca
ugodno

sastanak-kakav?Ako je poslovni?Užasno sresno
ne ugodno

stroj-neki neobjašnjiv strah i nepoznanica
ne ugodno

cesta-beskraj
ugodno

kiša-sjećanja
ugodno

tunel-iščekivanje,radost jer tunelom putujem samo jednom god.kad idem na more
ugodno
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 8:52 pm

DC je napisao/la:
Teta Ajrin, oču sad nakon šta mi pregledate test dobiti kakve bonbone ili žvaku, oču??
Fala!! Fala!!!
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_cheers Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_cheers

Ma dobit ćeš pusu, kao i svi ostali!
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava 311393
I čistu peticu!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 8:54 pm

DC je napisao/la:
Sunce je napisao/la:

Led:
-kockice leda na mom licu kao uspomena na nešto lipo, divlje, zabranjeno...
-ugodno
Sunce?!? Pa zar i ti!!??? Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol

A dalje? ;-)

Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava 602657 bjež'te ća na Private Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol
Zezam se, i mene zanima nastavak Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_razz
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 8:57 pm

Sunce je napisao/la:
Tunel:
jedan od mojih ciljeva, ne bojati ga se više...
za sada izrazito neugodno, simbol straha, nemoći...

Ja bih za nagradu lizu, može?
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava 62774 nema lizanja na forumu, biž ća sa DC na private Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol
OK, dobro, ajd' evo jedan liz Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_geek al' toje sve! I ovo Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava 787609 ! Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 8:59 pm

Tommy je napisao/la:

Stroj:
- Strojevi u globalu svi...Lud sam za mašinerijom... Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_smile
- Ugodno
Javi se Žapcu, on ti stalno spominje neke mašin gevere Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol bit će da dijelite zajedničku ljubav.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 9:02 pm

DC je napisao/la:

Cesta:
- dosta sam ih prošao, predivna mi je ona nakon Vrlike, kad se počneš voziti uz Peručko jezero prema Sinju...
- cesta kad u Cisti Provo produžiš ravno i voziš se sve dok
odjednom ne izbiješ na dio s koga puca pogled na predivnu plodnu dolinu ispred
Imotskog a u daljini lijevo zagledaš dvi ogromne „rupe“ – Modro i Crveno
jezero (iz Modrog jezera sam pio vodu, a u Crveno uspio baciti kamen s ceste - a-ha! Faca, ne? Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_biggrin )
- nakon 3,4 totalke...
E, da: i onda cesta kad se iz Gornjih Brela spizdiš doli prema Makarskoj rivijeri, eeee…
- ugodno

Joooj sad me ovo tvoje asociralo na jednu cestu između Ogulina i Selca, preko Kapele. Divota! Skoro uvijek prazna, prepuna zavoja, skroz kroz šumu (nekih sat vremena vožnje, sat i 15 min) ljeti ugodno svježa... ma raj na zemlji. Obožavam voziti po njoj.
Jedino ne znam zašto mi je prva asocijacija na cestu bila negativna, a tek me ovo što si ti spomenuo podsjetilo na ugodu koju doživljavam vozajući se kroz divlje predjele (obožavam to, san mi je jednog dana probati off-road).
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri lis 07, 2009 9:05 pm

Voljela bih da nam netko može objasniti zašto npr. LED nekog asocira na kockicu leda a nekoga na zimske uvjete vožnje...
Ili KUĆA... mene podsjeća na nekretninu, običan građevinski objekt, a nekoga na dom. (možda zato što živim u stanu?)
Baš mi je ovaj testić zanimljiv.
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet lis 08, 2009 12:34 pm

Admine, ja tila lizalicu za nagradu, a ne liz.. Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Lol
No dobro, hvala na jednom Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_geek i Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava 787609 , uzvraćam! Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava 787609
[Vrh] Go down
Sunce

Sunce



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet lis 08, 2009 12:39 pm

Admin je napisao/la:
Voljela bih da nam netko može objasniti zašto npr. LED nekog asocira na kockicu leda a nekoga na zimske uvjete vožnje...
Ili KUĆA... mene podsjeća na nekretninu, običan građevinski objekt, a nekoga na dom. (možda zato što živim u stanu?)
Baš mi je ovaj testić zanimljiv.
Mislim da je to zato što smo svi od različitog materijala napravljeni.
I meni je test više nego zanimljiv, baš mi je bilo lipo čitati vas (Tommy, svaka čast, dirnuo si me svojim optimizmom).
[Vrh] Go down
Vita Mia

Vita Mia



Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet lis 08, 2009 4:46 pm

Evo i mene:


Vlak: Nedavno putovanje vlakom u ugodnom društvu. Isprva je počelo strahom, a završilo zafrkancijom i smjehom.
ugodno

Led: Rijetke prilike kad su sleđene lokve u mom gradu. Zaletim se i kližem po njima.
ugodno

Kuća: moja kuća, moj dom, dom mojih roditelja.
preugodno

Sastanak: ova riječ mi je nekako poslovna, i malo uštogljena, i zato možda izaziva neugodu. Izaziva u meni neku obvezu, a to ne volim. Više volim koristiti riječ dogovor.
neugodno

Stroj: asocira me na parni stroj, haha...baš sam se updejtala.ne znam jel ugodno ili neugodno

Cesta: sloboda. On the road again...
ugodno


Kiša:
mmmm prekrasno! kapi kiše na mom prozoru, zvuk kapi koji umiruje, dečko i ja gledamo film i pijemo čaj pokriveneni dekicom..
preugodno

Tunel: Ludnica! Volim tunele! Sad mi pada na pamet jedan u Sarajevu kad smo zalutali na neku sporednu cestu, nije baš bilo ugodno jer je padao mrak i snježilo je, ali nekako, napeto, interesantno. Naravno imala sam potpuno povjerenje u vozača. Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Icon_smile
ugodno

[Vrh] Go down
novaskola1991





Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptyčet srp 05, 2012 10:40 pm

vlak
putujem sama 45 min uglavnom, dvije prijateljice razgovaraju o cipelama cijelo to vrijeme. Izlazim iz vlaka očekujući da će netko doći po mene i onda još čekam sat vremena da se ukaze ta prilika ( već dosta nanervirana) neugodno
led
ledenice sa krovova vise i prijeteće izgledaju, oštro masivno i teško, ali ubiti i nisu tako teške. Izgledaju stvarno veličanstveno. ugodno
kuća
kuća je ubiti obična kuca, ništa drugo nego li jedna kutija u kojoj žive ljudi. U toj kući nalazi se zamračena prostorija u njoj se najčešće ništa ne radi. Mašta se o radu i nekoj promjeni. Kad bi se u toj sobi otvorio prozor, ona bi se ispunila svjetlom, a pogled koji bi se vidio bio bi prazna ulica ispunjena ništavilom koje ulijeva beznađe.
neugodno
sastanak je ne ostvaren. dolazim u određeno vrijeme na određenom mjestu. Osoba koja je trebala pokazati odgovornost kasni 2 sata i onda stiže poruka kako ćemo sve morati odgoditi za drugi put.
neugodno
stroj- radi punom parom i stvara nepotrebnu buku koja mi ide na živce. Taj stroj je usisavać.
neugodno
cesta donosi mi osmjeh na lice, ulijeva nadu i spas. vezana je za težak i naporan put. razveseljava me pomisao na odlazak.
kiša
sama sam u stanu, naoblacilo se i jako sam bezvoljna, Sijeva i grmi . Počinje kiša kratkotrajna i snažna. izlazim na tu kišu u pidžami. Ulica je prazna. Isprala cijelo lose raspoloženje i dišem duboko smijući se.
. ugodno
tunel
je mračan, tijesan, slabo osvijetljen. Ulazak u tunel ide mi na živce radio se ugasi i puni su vlage.
neugodno
[Vrh] Go down
SamoPitam





Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Emptysri ruj 05, 2012 10:48 pm

Vlak: Jurnjava kroz noć i snijeg - UGODNO
Led: Priča o zaleđenom jezeru gdje su upale sestre i utopile se - NEUGODNO
Kuća: ....... - NEUGODNO
Sastanak: Sastanci gdje su svi neozbiljni i ništa se ne postigne - NEUGODNO
Stroj: Mašta o stroju za bijeg odavde - UGODNO
Cesta: Cesta kroz šumu - UGODNO
Kiša: Potop u ulici - UGODNO
Tunel: Ulazak u tunel na kolodvoru ne znajući kada dolazi vlak - UGODNO
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava   Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava Empty

[Vrh] Go down
 
Kako se danas osjećate? - Test temeljen na pamćenju iskustava
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Test osobnosti
» F60.1 Shizoidni i shizotipni poremećaji ličnosti
» Psiho-test: Jeste li otporni na frustracije
» F32 DEPRESIJA
» Kako ublažiti stres?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: ZABAVA :: Zabava i razbibriga :: TESTOVI I ANKETE-
Forum(o)Bir: