Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 Moja fobija (strah od bliskosti)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kairosa

Kairosa



Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypon lis 18, 2010 9:16 pm

Mislim nije to klasična fobija al bi je mogla tu smjestit. Naime ja mogu s njima komunicirati na prijateljskoj bazi. Čak se i naći s nekim nasamo. ali stvar je u tome da ako se netko zainteresira za mene ja baš nisam sigurna u to. Uglavnom mislim da je to krevetski. A pogotovo sad kad sam stesala liniju. Ma pisala sam o tome ovdje. Neznam što da radim.Nemojte mi sad pričati da će mi to proči kad se zaljubim. Sita sam tih priča. Kad mi se netko sviđao ja njemu nisam i obratno. A redovno bi popušila kad bi netko rekao da se nekome sviđa ili on osobno. Ma neznam više što da pišem. Totalno sam se smotala.
[Vrh] Go down
milorad





Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypon sij 31, 2011 3:18 pm

Cao! Moj problem je na neki nacin socijalna fobija! Meni je najveci problem sto ne mogu da uriniram kada me neko gleda ili zna da sam u toaletu!Medjutim sada mi to stvara probleme i kada sam to radim,imam poteskoce pri pvom kretanju mlaza tj.urina!Molim vas da mi neko odgovori ako moze putem E-mail !
[Vrh] Go down
harry

harry



Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypon sij 31, 2011 5:04 pm

@ Kairosa..evo ja prvi neću reći, proći će kad se zaljubiš, već onog trena kad se odlučiš zaljubiti.... u međuvremenu prepusti se čarima koje ti je Bog podario... i uživaj u svakom trenu kao da ti je zadnji.. Sretno ti u lovu.. Wink
[Vrh] Go down
harry

harry



Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptypon sij 31, 2011 5:12 pm

@ milorad..
malo si nam škrt na prvom dijelu posta, koji je vjerojatno problematičniji,
evo postavio bih ti smjernice....
- vrati se mislima u mladost i pokušaj se sjetiti da li si bio predmetom ismijavanjaod drugih mladića,
- neugodna prva sexualna iskustva,
- ismijavanje od strane roditelja ili plašenje tipa ; "ako nećeš...bla, bla...nećeš imati iz čega mokriiti.
A sadašnje stanje, ako se pronađeš u ovome navedenome, ili se sam sjetiš nečega, moglo bi imati uzročno posljedične veze sa hormonima, koji su pak vezani na potisnuto psihićko maltretiranje, no u svakom slučaju posjeti urologa i napravi ultrazvuk bubrega, mjehura i prostate..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyned vel 13, 2011 3:36 pm

Cini mi se da sam negdje procitala da i neki lijekovi mogu uzrokovati poteskoce s mokrenjem...

Meni je takodjer neugodno ako znam da mi netko stoji pred vratima - jer se prejako cuje mlaz Smile Nije mi to tako strasno.
[Vrh] Go down
harry

harry



Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptyned vel 13, 2011 7:24 pm

Admin je napisao/la:
Cini mi se da sam negdje procitala da i neki lijekovi mogu uzrokovati poteskoce s mokrenjem...
..mislim da se ovdje definitivno ne radi o lijekovima, odnosno nisu lijekovi krivi za ovakve tegobe, jer je poteškoća mokrenja okolina ("gledatelji")..možda bi pomoglo da pokuša obaviti nuždu na pantovčaku..?.. šala.. sve u svemu ovo može imati velike posljedice (upale i popratne tegobe uzrokovane bakterijama), stoga pod hitno tražiti rješenje...
[Vrh] Go down
Kairosa

Kairosa



Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Emptysub tra 16, 2011 11:34 pm

Što ste mi uradili od teme jer je upao Milorad sa svojim mokrenjem.Uglavnom radi se o tome da se nikad nikome toliko ne svdim da me poželi vidjeti i sljedeći puta ne bi rekla da šaljem neke odbijajuće signale.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja fobija (strah od bliskosti) Empty
PostajNaslov: Re: Moja fobija (strah od bliskosti)   Moja fobija (strah od bliskosti) Empty

[Vrh] Go down
 
Moja fobija (strah od bliskosti)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» F40.1 Socijalna fobija
» strah od smrti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: DRUŠTVO I OKOLINA :: Društvo: obitelj, prijatelji, radno okruženje, ljubav i veze-
Forum(o)Bir: