Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share

Socijalna anksioznost

Go down 
Autor/icaPoruka
havit123

Socijalna anksioznost Empty
PostajNaslov: Socijalna anksioznost   Socijalna anksioznost Emptypon srp 18, 2016 8:19 am

Pozdrav ljudi, istraživao sam po internetu i mislim da imam socijalnu anksioznost ili socjijaln fobiju,ne znam da li je to isto, uglavnom strah me od ljudi, izbjegavam kontakt sa ljudima, da izlazim u grad, da se družim samo u kući budem i patim...Imam 18 godina i mislim da je ovo počelo od 15 god., drhtanje, jako lupanje srca, znojenje, i zbunim se ne mogu da kažem ono što mislim ili zamuckujem, kad mi neko kaže nešto loše za mene ja čitav dan samo mislim na to, postalo mi je sve dosadno i gubim volju, zanima me da li je ova moja bolest opasna i da li je potrebna hitna intervencija psihologa i da li mi vi možete dati neki savet u vezi ovoga
[Vrh] Go down
akadead

Socijalna anksioznost Empty
PostajNaslov: Re: Socijalna anksioznost   Socijalna anksioznost Emptyned kol 14, 2016 12:43 am

Bez brige,proći će... Vidi se to na gomili ljudi.baš se vidi da im nije ugodno na ''ovom svijetu''.
Tu dolazi ona stara ''Trebaš se opustit'' imaš puno toga za pročitati i naučiti da se riješiš te anksioznosti. Znači neki hobi.nešto u vezi adrenalina. I čitanje,samo čitanje :-)
[Vrh] Go down

Socijalna anksioznost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.