Psihijatrija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
Duca f41 Emptyned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
Duca f41 Emptypet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
Duca f41 Emptysri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
Duca f41 Emptyčet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
Duca f41 Emptypon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
Duca f41 Emptypet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
Duca f41 Emptyčet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
Duca f41 Emptysri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
Duca f41 Emptyned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
Duca f41 Emptysri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
Duca f41 Emptypon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
Duca f41 Emptyčet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
Duca f41 Emptypet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
Duca f41 Emptyned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
Duca f41 Emptyuto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

 

 Duca f41

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Dubravka O.





Duca f41 Empty
PostajNaslov: Duca f41   Duca f41 Emptyčet ruj 13, 2012 1:42 pm

Poslala sam vec poruku ali nisam znala da moram da se ulogujem lol! Pa najstrasnije je to sto sam na neki nacin oznacena sa f41 sto nije nama anksioznima ni malo smesno. Izgubila sam oca,izgubila ne kao da je umro vec nije vise tu za mene,mislim da je to uzrokovalo moj stres,nikada nisam htela sebi priznati da je to problem ali jeste. Sada ima dete a tako je mator,ssad kada bi ja trebalo imati dete ali ne mogu od silnih strahova koje drzim u sebi. Od kad je sa drugom zenom non stop me je maltretirao,poceo je da pije,a ja sam gledala kako ga gubim i to me je tako treslo i nisam mogla prihvatiti to. Sada ne pricamo,njemu nista ne fali a ja sam oznacena sa f41. hahahaha,smesno je to koliko samosetljiva i dopustila ovo,pre samo 2 godine nije mi bilo nista,izlazila sam i bilo mi je koliko toliko lepo,a sada..osecam se kao pola coveka,ne mogu nigde izaci sama,ne mogu ni fakultet da zavrsim,nemam volju ni za cime...Kakav je to zivot?? Kaze mi doktor moras sama sebi pomoci...Borim se,trudim se ali kad me uhvati vrtoglavica,panika,ponekad je jace od mene i nemogu si pomoci. Znam samo da me ovo drzi manje od godinu i po i ne mogu vise sa time,jednostavno oduzima me i zivot prolazi pored mene i mnogo je tesko ovako ziveti....Pijem Xanax skinula sam se sa rivotrila,bez leka sam ubedila sebe da ne mogu. zelim da se ova nocna mora zavrsi i da mi misli budu lepse,bolje a ne samo smrt....
[Vrh] Go down
Dubravka O.





Duca f41 Empty
PostajNaslov: Re: Duca f41   Duca f41 Emptyčet ruj 13, 2012 1:54 pm

Imam jedno pitanje,vec godinu dana pokusavam da ostanem trudna,da li antidepresivi mogu biti uzrok tome,tjs da li smem da ih pijem ako zelim da zatrudnim?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Duca f41 Empty
PostajNaslov: Re: Duca f41   Duca f41 Emptyuto ruj 25, 2012 6:30 am

Pozdrav, Dubravka!

U pravilu se antidepresivi ne preporučuju u trudnoći ali o tome se najprije moraš posavjetovati sa svojim liječnikom/psihijatrom i ginekologom. S druge strane, ako pročešljaš forum, vidjet ćeš da ima i žena koje su u trudnoci uzimale Zoloft (također antidepresiv) i sve je bilo OK.

Sretno i pozdrav! Smile

P.S. - Poruku sam dobila i pročitala ali ono što ti mogu reći jest samo da otac živi svoj život a ti svoj, ne pokušavaj živjeti njegov život jer te samo frustrira i opterećuje (ako sam dobro shvatila). On je odrasla osoba koja ima (kao i ti!) pravo na svoje odluke, svoje izbore, svoj život na svoj način a niti ti više nisi malena i bespomoćna. Uzmi stvar u svoje ruke, uzmi život u svoje ruke i napravi od njega nešto, čak i ako to znači provesti neko vrijeme uz psihijatrijsku pomoć (psihoterapija, lijekovi...). Djeluje! Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duca f41 Empty
PostajNaslov: Re: Duca f41   Duca f41 Empty

[Vrh] Go down
 
Duca f41
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Psihijatrija :: UPOMOĆ! ŠTO MI JE?! :: F40-F48 Neurotski i somatoformni poremećaji i poremećaji izazvani stresom-
Forum(o)Bir: