Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share

Kako prebroditi apstinencijsku krizu?

Go down 
Autor/icaPoruka
mala_plava

Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Empty
PostajNaslov: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptyuto lip 15, 2010 10:27 am

Odlučila sam prestati pušiti i danas mi je četvrti dan da nisam zapalila.

Bila sam strastveni pušač, no od jučer me sve više hvata tjeskoba, napetost, uznemirenost, glavobolja i osjećaj "praznog mozga i neprotoka misli".

Čime i kako mogu te simptome ublažiti i nakon koliko dana/mjeseci će oni nestati?

Unaprijed zahvalna na odgovoru.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptyuto lip 15, 2010 8:07 pm

Žvaka, flasteri... nemam pojma, i ja sam pušač :-(
[Vrh] Go down
arduana

arduana

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptyčet lip 17, 2010 10:07 am

A,kad bih ja izdržala četiri dana da ne zapalim,vjeruj nikad ne bih zapalila.Super si izdržala.Kupi si žvake,grickalice,trči,vježbaj,vozi biciklo,nemoj samo sjediti i buljiti u prazno.
Puno sreće i izdrži
[Vrh] Go down
mala_plava

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptyčet lip 17, 2010 11:27 am

Hvala, žvačem zeleni orbit i zasad je ok premda me malo vuče na cigaretu, ali izdržat ću jer sam pokušavala puno puta.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptypet srp 23, 2010 11:24 pm

Ide li? Jesi prestala? Ima li nade i za mene? :S
[Vrh] Go down
mala_plava

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptyned srp 25, 2010 8:03 pm

Slabo, i dalje me vuče, a mjesec dana je prošlo. Čitala sam da je potrebno negdje oko 9 mjeseci da se tijelo potpuno renorvira od onih kemikalija što uzrokuje dim cigarete. Vuče me, no imam poteškoča s koncentracijom, jako sam depresivna te me boli glava. No iz dana u dan mi se što bolje razvija svijest.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Emptyuto srp 27, 2010 7:32 pm

Uf, ja mislim da bi se pocela mazati katranom (iz onih kamiona, kad se asfaltira cesta) kad bi me uhvatila kriza. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kako prebroditi apstinencijsku krizu?   Kako prebroditi apstinencijsku krizu? Empty

[Vrh] Go down

Kako prebroditi apstinencijsku krizu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.