Psihijatrija

mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
ned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
pet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
sri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
čet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
pon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
pet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
čet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
sri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
ned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
sri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
pon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
čet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
pet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
ned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
uto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
listopad 2018
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

Share | 

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin

PostajNaslov: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   čet vel 19, 2009 8:12 am

F34 Stalni poremećaji raspoloženja
- F34.0 Ciklotimija
- F34.1 Distimija
- F34.8 Drugi stalni poremećaji raspoloženja
- F34.9 Stalni poremecaj raspoloženja, nespecifičan
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 3:17 pm

terapija koju uzimam je:lamictal 50mg.150-200mg.dnevno,leponex 12,5mg.pred spavanje,2-3rivotrila, dosta caffetina,povremeno tetrazepam i efedrin.pusim kutiju dnevno imam ceste upale grla{antibiotici},tramal sam uzimao 1-2god.neprekidno do skoro, prestao sam.lijen sam i neuredan,izvan realnosti,okrenut duhovnom,poprilicno religiozan.culna zadovoljstva me udaljavaju od porodice i posla i braka,djece....tuga i konfuzija me muce nema izlaza odavde mijenjao sam puno terapija,djevojaka i prijatelja a sad zivim u malom stanu sam
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 3:23 pm

moje pitanje sta da radim? tabletomanija i realnost? kako da se sredim,nemam snage,motiva i volje.pomozite! lookweek71. 38.god.star
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 6:28 pm

mene je pokrenula pomisao da ce moj sin patiti zbog mene ako se budem unistavala alkoholom i mucila svojim duhovnim unutrasnjim nerealnim svetom koji mi nije doneo nista a uzimao mi je sve....|za pocetak)nakon 6mesecnog apstiniranja od svega.tablete alkohol{sto sam moras preseci i doneti odluku).pocele su mi se vracati emocije i osecaji i sredjivati misli...nije nimalo lako jer predugo je trajalo.10tak god..ali sad sam izvrsno..vratila se ljubav u meni ka ljudima i najblizima...sto se nicim nemoze zameniti...pocetak je veoma tezak i naporan..ali se isplati i vrati sve po zasluzi...da nepricam koliko sam i sama patila zbog decka koji se predozirao i ostavio me..sto nikad necu moci svatiti sebicnost i pitanje zar mu je tako malo stalo do nas...zar je to sve vrednije od tako dragocenog zivota koji je tako kratak i prost...realan...lookweek...nadji neku svetlost u sebi i uhvati je svim svojim umom i pokreni..nije kasno opet ispocetka,1je zivot..prelepo je kad pocnes novi zivot i ponosis se sobom kad vracas film na sve one pacenike koji prolaze kroz to sto si i sam prosao...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 6:52 pm

a cim si ovde verujem da zelis da pomognes sebi..veliki je napredak potraziti uopste pomoc..kao i mi svi ovde..verujem da ima vise dobrog u tebi..jednostavno preseces crno ili belo.zivot ili smrt..lose ili dobro.ljubav ili mrznja.. bar ja tako dozivljavam...ili uzivaj u svemu i ne trazi vise pomoc,ili preseci..ovo je samo dugo mucenje i put ka samounistenju..ne postoji drugi izbor...tako sam bar ja uradila...pomoc je u tebi a ljudi sluze samo da te potstaknu na resenja..kao i tablete od kojih samo zatupljujes svoje ja...u svemu tome nas vise ni nema nit mozemo osecati i razmisljati..divno je kad nakon svega opet sagledas ko si i sta volis a sta ne...i imas moc razmisljanja..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 6:56 pm