PRUŽAM TI RUKU - POĐIMO DALJE ZAJEDNO
mentalno zdravlje, psihičke tegobe, ovisnosti i slični poremećaji
Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  
- Law 4U - Info Croatia - Free Web - Life Tips Burza frustracija - Blog by Renči  Anksioznost - Panika - Depresija Blog by Renči  MKB-10 Međunarodna klasifikacija bolesti - šifrarnik dijagnoza (by Renči)  Zdravlje - najnovije vijesti - Credit Cards - Credit Cards Glossary - Free4me - Networking 101
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 FAQ
 Pretraľnik
Oglasi
Anksioznost Depresija on Facebook
Latest topics
» Socijalna anksioznost
ned kol 14, 2016 12:43 am by akadead

» F07 Poremećaji ličnosti i ponašanja uzrokovani bolešću, oštećenjem i disfunkcijom mozga
pet srp 29, 2016 1:25 pm by Vanesa Belan

» F20 SHIZOFRENIJA
sri srp 13, 2016 11:41 am by Dado007

» F23 Akutna i prolazna mentalna oboljenja
čet lis 15, 2015 8:44 pm by Admin

» F00 Demencija u Alzheimerovoj bolesti
pon lis 05, 2015 10:15 am by Admin

» F40.0 Agorafobija
pet ruj 18, 2015 7:41 pm by Admin

» Kako se nositi sa smrću bliske osobe?
čet vel 26, 2015 9:29 pm by Nara

» F1x.2 Apstinencijski sindrom
sri vel 18, 2015 6:20 pm by akadead

» F32 DEPRESIJA
ned sij 04, 2015 10:10 pm by Admin

» NERAZUMIJEVANJE
sri lip 04, 2014 1:15 pm by akadead

» Prekomjereno znojenje - zbog stresa?
pon lip 02, 2014 7:22 am by Admin

» Samoozljeđivanje (samoranjavanje)
čet svi 22, 2014 10:19 am by akadead

» F60.6 Anksiozni (izbegavajući) poremećaj ličnosti
pet tra 11, 2014 9:37 pm by akadead

» Pjesnički kutak
ned pro 22, 2013 9:40 pm by marny

» Smiješne slike
uto stu 12, 2013 9:59 pm by Admin

BRBLJAONICA
Panic Away - kako se riješiti anksioznosti i paničnih napada
BLOG
studeni 2017
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Psihijatrija on your social bookmarking website
Statistika
Poll

Share | 

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin

PostajNaslov: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   čet vel 19, 2009 8:12 am

F34 Stalni poremećaji raspoloženja
- F34.0 Ciklotimija
- F34.1 Distimija
- F34.8 Drugi stalni poremećaji raspoloženja
- F34.9 Stalni poremecaj raspoloženja, nespecifičan
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 3:17 pm

terapija koju uzimam je:lamictal 50mg.150-200mg.dnevno,leponex 12,5mg.pred spavanje,2-3rivotrila, dosta caffetina,povremeno tetrazepam i efedrin.pusim kutiju dnevno imam ceste upale grla{antibiotici},tramal sam uzimao 1-2god.neprekidno do skoro, prestao sam.lijen sam i neuredan,izvan realnosti,okrenut duhovnom,poprilicno religiozan.culna zadovoljstva me udaljavaju od porodice i posla i braka,djece....tuga i konfuzija me muce nema izlaza odavde mijenjao sam puno terapija,djevojaka i prijatelja a sad zivim u malom stanu sam
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 3:23 pm

moje pitanje sta da radim? tabletomanija i realnost? kako da se sredim,nemam snage,motiva i volje.pomozite! lookweek71. 38.god.star
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 6:28 pm

mene je pokrenula pomisao da ce moj sin patiti zbog mene ako se budem unistavala alkoholom i mucila svojim duhovnim unutrasnjim nerealnim svetom koji mi nije doneo nista a uzimao mi je sve....|za pocetak)nakon 6mesecnog apstiniranja od svega.tablete alkohol{sto sam moras preseci i doneti odluku).pocele su mi se vracati emocije i osecaji i sredjivati misli...nije nimalo lako jer predugo je trajalo.10tak god..ali sad sam izvrsno..vratila se ljubav u meni ka ljudima i najblizima...sto se nicim nemoze zameniti...pocetak je veoma tezak i naporan..ali se isplati i vrati sve po zasluzi...da nepricam koliko sam i sama patila zbog decka koji se predozirao i ostavio me..sto nikad necu moci svatiti sebicnost i pitanje zar mu je tako malo stalo do nas...zar je to sve vrednije od tako dragocenog zivota koji je tako kratak i prost...realan...lookweek...nadji neku svetlost u sebi i uhvati je svim svojim umom i pokreni..nije kasno opet ispocetka,1je zivot..prelepo je kad pocnes novi zivot i ponosis se sobom kad vracas film na sve one pacenike koji prolaze kroz to sto si i sam prosao...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 6:52 pm

a cim si ovde verujem da zelis da pomognes sebi..veliki je napredak potraziti uopste pomoc..kao i mi svi ovde..verujem da ima vise dobrog u tebi..jednostavno preseces crno ili belo.zivot ili smrt..lose ili dobro.ljubav ili mrznja.. bar ja tako dozivljavam...ili uzivaj u svemu i ne trazi vise pomoc,ili preseci..ovo je samo dugo mucenje i put ka samounistenju..ne postoji drugi izbor...tako sam bar ja uradila...pomoc je u tebi a ljudi sluze samo da te potstaknu na resenja..kao i tablete od kojih samo zatupljujes svoje ja...u svemu tome nas vise ni nema nit mozemo osecati i razmisljati..divno je kad nakon svega opet sagledas ko si i sta volis a sta ne...i imas moc razmisljanja..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 6:56 pm

[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 7:59 pm

anita,svu svijetlost sam okretao kroz ljubav prema ljudima i kompozitorstvu ali mi se skoro nista vratilo nije osim zelje da bjezim od realnosti jer je okrutna
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 8:18 pm

da...stvarnost je okrutna i igra se s nama.a zar beg od nje i taj nacin zivota nije okrutnost ka sebi(kaznjavanje)..nije resenje..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 8:18 pm

nije poenta da ti se nesto vrati..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 8:34 pm

hehe zalis se o okrutnosti zivota((ja bivsi alkos,grubo receno)i slucaj koji se lecio od depresije,samohrani roditelj,(iz petnih zila sam se cupala iz svih depresija,alkoholizma predoziranja svacim..sama sa sobom...da bi se sada posle svega budila istinski sretna bez lekova..neka je zivot okrutan ali sada mi je lepo i strejt sam.radujem se sitnicama i uzivam u povrsnosti...nemam ni vremena da dublje razmisljam o tome kako je zivot okrutan..jedino sto mi je pomoglo je rad 10 sati dnevno da bi izdrzavala sebe i klinca....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 8:58 pm

nazalost vise nije vrlina biti emotivan i duhovno nadaren...vec mana .u ovom svetu na ceni je materjalno i povrsna zabava,a dubokoumni razgovori pesme poezija boemi.duhovnost)..to je iz nekog proslog zivota...koji moram ostaviti iza sebe (nazalost)da bi opstala u ovom..jer sta god sam imala reci ili zelela uraditi iz srca,svako je grubo uzimao i odbacivao.sve moje najdragocenije(misli i emocije)..jedino sto je ostalo da sacuvam sebe sam ja..sama.e bas necu biti gubitnik,znam ko sam ja a znam i ko su drugi...duhovnost je i dalje u meni i zato sada cenim sebe jos vise jer sam naucila igru ..i znam ko sam...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 9:22 pm

[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   sub stu 14, 2009 10:29 pm

zar nisi shvatila pesmu koju sam ti poslao???
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 5:15 pm

zaista ne znam sta si mi time hteo reci?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lookweek71

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 6:17 pm

svaki oformljen covjek bi trebao da radi ono u cemu ga je Bog darivao ako to ne radi raditi ce na samospoznaji i pomislice kako je nesavrsen,nepotpun,mnogo toga nije mu jasno,mnogo ne zna,zasto smo ovde,zbog razmnozavanja,ljubavi,davanja,zrtvovanja...itd.STA najvece Dobro zeli od mene?ja nism ono sto sam mislio da trebam biti i sad vise ne mogu da o tome razmisljam vec sam se prepustio vodi da me nosi.jos malo 39.god.nisam uspeo ostali su samo tragovi svetla u mom zivotu.a gdje mi idemo ustvari odavde?011-3512144 hvala ti na razgovorima i zelim ti da uspijes u onome u cemu treba tj. da nadjes pravi put do sebe.Nebojsa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 6:23 pm

ne...pogresno...ne mogu ostati tragovi..izbrisi ih pa opet napravi nove...ne daj vodi da te nosi,jos nisi mrtav,zasto se ziv sahranjujes...ne nije kasno...kako mozes biti tako okrutan ka sebi..ako sklapas ovakve recenice onda imas moc da se promenis...izgleda da ti se svidja ovako i vec si doneo odluku?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 6:25 pm

surovo...bas bedak...izazivas bes..trebalo bi te neko dobro istuci...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 6:30 pm

svaki oformljen covjek bi trebao da radi ono u cemu ga je Bog darivao ako to ne radi raditi ce na samospoznaji i pomislice kako je nesavrsen,nepotpun,mnogo toga nije mu jasno,mnogo ne zna,zasto smo ovde,zbog razmnozavanja,ljubavi,davanja,zrtvovanja...itd.STA najvece Dobro zeli od mene)ja se i dalje to pitam..ne kazem da sam uspela.daleko od toga da sam uspesna.i dalje imam gomilu problema,uspona padova...ali sretna sam duboko u sebi..ne pijem nemam poroke..idem dalje..sa nekom novom zivotnom teorijom...razocarana sam u sebe...ali sad sam to prihvatila i radim dalje na sebi od onog sto mogu da menjam na bolje.koliko je u mojoj mogucnosti..prihvatila sam sebe,proslu i sebe sadasnju...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 6:34 pm

zasto mislis da treba da se kaznjavas tako.nisi to zasluzio,jbg samo si obican covek..sa manama i vrlinama...ko i svi
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 7:25 pm

[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 7:47 pm

Ne treba ovaj život shvatati suviše ozbiljno kada ionako nećemo živi iz njega izaći.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nobody

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 7:49 pm

Svaka ti čast...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 7:53 pm

NE nije cast kad znas da ne mozes nekom pomoci....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nobody

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 7:55 pm

anita* je napisao/la:
NE nije cast kad znas da ne mozes nekom pomoci....

... na svemu što tako otvoreno daješ od sebe, drugome...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 7:59 pm

zar ne radimo sve sto bi zeleli da drugi rade nama..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nobody

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:02 pm

anita* je napisao/la:
zar ne radimo sve sto bi zeleli da drugi rade nama..

ne nužno, ne uvijek... barem ja ne...
Ako iskreno želim drugome pomoći onda dajem bez zadrške, ako nemam inspiracije
onda mi i fali osjećaja za dati drugome... simple...ali kažem, to sam ja, Bik po horoskopu Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:02 pm

prosto bi nekad zelela nekog da nateram da misli kao ja,znam da je nemoguce..nemozes nekad ubediti ljude da grese ..znas da im ne mozes pomoci a vidis da im pomoc promice ispred nosa i pojedes se ziv...onda pomislis(ma mozda neko ni ne zeli da mu pomognes i zalud gubis energiju
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nobody

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:09 pm

anita* je napisao/la:
prosto bi nekad zelela nekog da nateram da misli kao ja,znam da je nemoguce..nemozes nekad ubediti ljude da grese ..znas da im ne mozes pomoci a vidis da im pomoc promice ispred nosa i pojedes se ziv...onda pomislis(ma mozda neko ni ne zeli da mu pomognes i zalud gubis energiju

svatko tko traži pomoć, a onda ju odbija u biti očajno vapi za njom...
kompleksna interakcija naše psihe i emocija...
Ni jedna pomoć nije uzalud.

Zadnja promjena: DC; ned stu 15, 2009 8:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sunce

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:13 pm

Svaka čast sad i tebi, DC.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nobody

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:15 pm

Sunce je napisao/la:
Svaka čast sad i tebi, DC.

Prijo moja draga... hugz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:18 pm

da ali nikom u sustini ne mozes pomoci.mora sam odluciti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:21 pm

anita* je napisao/la:
da ali nikom u sustini ne mozes pomoci.mora sam odluciti.
I razgovor je pomoć, pa i priholozi razgovaraju, zar ne?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:39 pm

pitam se samo kako bi lookweek podneo,da se jednog dana(u sledecem zivotu)probudi..da mu je sin problematican sa bilo kojim porokom..i kuka mu o tome kako je zivot besmislen pokusavajuci da izvrsi samoubistvo bez realnog razloga za sve to.i gleda kako mu se dete muci.a da pritom ne moze da mu pomogne a da ima sve uslove za normalan zivot...i tako posmatrajuci kako mu se dete raspada,pita se cime je to zasluzio kad ga voli.zasto sin njega ne voli i to mu radi.....kako bi se sada osecao.a da zna da mu je pruzio sve...svu ljubav ovog sveta koju ovaj ne zeli da uzvrati jer je suvise sebican i misli da se sve vrti oko njega...ne mareci za osecanja drugih...i tako siri samo mrznju i sazaljenje drugih...a danas,sutra ga vise nece biti..i nece ni znati da ce neko patiti za njim jos dugo,dugo i da ce ta tuga ostaviti veliki trag i prazninu u necijem srcu...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:40 pm

a taj neko je pri tom isto tako bitan isto tako covek kao sto ovaj bese...nema nikakve razlike..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nobody

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:42 pm

Jel´ imaš broj njegovog telefona, mejl...? Ovo što si rekla...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

da razgovor je pomoc inace ja sada ne bih bila ovde..ali odluka je na nama....ustvari samo strucnjak moze preokrenuti pravilan tok misli.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

Anita...ovo mi izgleda jako osobno.....ima li još nešto što bi podijelila sa nama...?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:45 pm

ne nije nista licno...vec njegov problem,potsetio me na bivseg decka i druga i brata..svi u mom okruzenj(neki su umrli)imali su slicne probleme ukljucujuci i mene pa me je dirnulo...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:47 pm

mada to je problem danasnjice(hemija,depresija).ali odkad ja imam klinca nisam sebicna i to me je promenilo(moje vidjenje svega)svima bi volela pomoci,javio se taj neki majcinski instikt,,i pojacana emotivnost
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:48 pm

Možda ti je ovo mogučnost da nekome konkretno pružiš smjernice ka rješenju.....Kao što neko mudar reće : "Svi mi postojimo sa ciljem, samo rijetki ga i pronađu!"......
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:50 pm

ja mislim da cilja nema cilj smo mi sami
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:52 pm

Pročitaj još jednom izreku i svoj odgovor...... Ipak ima cilj.......
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 8:56 pm

dada u pravu si ..jedini cilj produzenje vrste.sve je tako prosto a ljudi samo komplikuju..te nekakve izmisljene ciljeve,poslove,pare,skrivene smislove dubioze o zivotu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:04 pm

Taj dio se zove opsesija, a bit je vratit se korijenu.....sebi
Pomozi sebi i Bog će ti pomoći......
Na kraju krajeva, zar i nije smisao postojanja radovati se novom životu, donijeti ga na svijet, i podići na noge da nastavi kad mi više nećemo moći.
Njegov/njezin izbor je kako će u tome uspijeti ili ne......
Surova istina je da čovjek lakše preboli gubitak rođenog djeteta, nego voljenog partnera, pa i to bi trebao biti poticaj o pozitivnom usmjeravanju, ali tu naš posao prestaje.......ostalo je na mladima, da sami izaberu put, trnovit i ružan ili mekan poput pješćane plaže....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:21 pm

kako je moguce .zar je to zaista tako.da čovjek lakše preboli gubitak rođenog djeteta, nego voljenog partnera?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:23 pm

pa ne mozes nikog tako snazno duboko i iskreno voleti kao svoje dete...ja nikog toliko nisam bezuslovno volela
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:29 pm

Ali pazi radi se o ljubavi partnera, da to je dokazano!!!
Jedan veliki nedostatak samohranih roditelja je taj što "višak" ljubavi koji je namijenjen za partnera, daje djetetu, nismo stvoreni da budemo sami.....tu bi citirao žapca,,,,Fali sexa, malo otrcano ali je na žalost istina. I onog dana kad se dijete počinje osamostaljivati nastaju problemi (početak puberteta.....), a mi osječamo da gubimo "društvo" i dolazi do onog što te podsjetilo na poćetku.......Ista stvar se dešava i u braku gdje nema ljubavi između partnera, opet je centar dijete/ca, i ista prića, a sad se ja vraćam na sredinu i kažem ponovo , pronači sebe....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:35 pm

da.iz tog razloga sam zelela dete.bila sam puna ljubavi a u njoj nisam nasla srecu...sada sam sretna.ali znam da ce doci vreme da ode...i bice problema...pa sta da kazem.ucim da budem jaka i spremna za nove borbene pozicije...u zivotu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
harry

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:38 pm

Nisam ovo pisao napamet....i ja sam bio samohrani otac, i eto sada sa trećom suprugom imam svoj mir........i djeca, što je najbitnije. Ona od 18 i mali od 4,5 god.....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
anita*

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   ned stu 15, 2009 9:42 pm

eto dokaza kako je zivot okrutan.nekom 3 brak a nekom ni jedan...salim se..drago mi je da si ti sretan...mozda nekad budem i ja iako ne verujem u to,negde duboko u sebi mislim da neki deo mene veruje. iako ne veruje...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA   

[Vrh] Go down

F34 STALNI POREMEĆAJI RASPOLOŽENJA
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ručno rađenje korica
» Oprema na sniženju